Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ebben van pici "érzelmi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ebben van pici "érzelmi" töltet?

Figyelt kérdés
A múlt héten kétszer voltam hivatalos ügyben egy helyen, és megtudtam, hogy odakerült egy fiatal lány dolgozni (akkor láttam őt először). Mind a kétszer beszélgettünk pár percet, illetve inkább csak csevegés volt, mint "komolyabb" beszélgetés. Első alkalommal említette, hogy mennie kellene fényképet készítenie az okmányirodába, rá pár napra, a második találkozásunkkor rákérdeztem, hogy elintézte-e. Mondta, hogy még nem, és hogy nem tudja, mikor van nyitva az okmányiroda. Azt válaszoltam, hogy majd megnézem neki (nekem úgyis fel volt írva a munkahelyen), mire azt mondta, hogy annyira nem fontos. 1-2 percig még cseverésztünk, aztán amikor elköszöntem, akkor mosolygott rám, és azt mondta, hogy "további szép napot neked". Nem akarok semmit sem belemagyarázni, de számomra úgy tűnt, hogy ez nem annyira közömbös elköszönés, mint a "szia". Oké, nyilván szoktak ilyesmit mondani elköszönéskor az emberek, és tényleg nem akarok belelátni olyasmit, hogy "jajistenem, biztosan szimpatikus vagyok neki", meg hasonlók, de nyugodtan elköszönhetett volna akár egy hellóval is. Lehet, hogy hülyeséget kérdeztem, és "nagy ügyet" csinálok egy apróságból, de kíváncsi lennék a véleményetekre (elsősorban a lányokéra). Szoktatok-e így elköszönni valakitől, és ha igen, akkor kitől, és miért így? Vagy csak úgy jön, és teljesen lényegtelen, hogy milyen elköszönési formát választotok?
2012. szept. 7. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szoktam így elköszönni minden hátsó szándék nélkül olyanoktól akik kedvesek voltak hozzám... de ez akár lehet egy 70 éves nénike is a buszról... szóval szerintem semmi érzelmi töltet nincs benne :S
2012. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem sincs semmi érzelmi töltet benne...
2012. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én alapból szoktam ilyeneket mondogatni,gyakran vagyok kedves az emberekhez,főleg,ha ők is azok velem.Ebben a történetben nincs semmi extra,túl sokat látsz bele.Lehet,hogy éppen a csaj stílusa eleve ilyen,és egyszerűen kedves akart lenni.Ez egy szimpla csevej volt,két,egymást alig ismerő ember között.Ha ennél magasabb szintre szeretnél lépni,azért tenned is kell.
2012. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!