Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a mai lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a mai lányok miért vannak így elszállva maguktól?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy szó: Média
2012. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert elkorcsult a világ. De ne általánosíts, vannak normális egyedek mindkét nemből. Bár ez a szám elenyésző.
2012. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Én meg pont azt látom, hogy tele vannak önbizalomhiánnyal. Hogy érted hogy elszállva?? 24F
2012. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

önbizalomhiány?na neeee xDDD

a média tette,kétség kívül!

2012. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet más bolygón élek:D:D:D:D Velem tök kedvesek, még akkor is ha flegmább vagy bunkóbb vagyok ha olyan a hangulatom:D Meg egyszer egy csaj lábára léptem, de úgy teliből :D:D (82kg vagyok) és azt hittem beszól, mondom bocsi, de csak mosolygott:) 24F
2012. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez a kérdés fordítva is visszamehetne...én is lány vagyok és nem vagyok elszállva magamtól...
2012. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Általánosítás... általánosítás mindenhol!
2012. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
86%

ezek a mai "pasik" miért rinyálnak gyiken?

20F

2012. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kétoldalú a dolog, a lányok azért fekszenek le mindenkivel, mert alacsony az önbizalmuk, és azt hiszik máshogy nem kaphatnak meg egy ^^srácot. Illetve ebben közrejátszik az is, hogy a média azt nyomja, hogy ha nem kurv@ vagy, akkor nem vagy senki:\. A fiúk meg el vannak szállva, mert a lányok dugni akarnak orrba szájba a fent említett okok miatt. Köszönjük szutyok tv-k. De végül is van jó oldala is, hiszen aki ilyenné válik az alapból befolyásolható, gyenge, az meg kinek kell? Ez egy furcsa szelekció, aminek sok áldozata van.
2012. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert buták,és így nevelték őket.Velük nem kell foglalkozni,csak a normálisával.
2012. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!