Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék párt magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék párt magamnak?

Figyelt kérdés

Nagyon régen nek volt már kapcsolatom, és most kezdtemaz egyetemet és jól esne ha lenne valakim, aki segít, szeret és mellettem van. Eddig nem akartam senkit, jó volt szinglinek lenni (bár nem is volt jelentkező)...most meg olyan rossz, hogy tudom nem lehet senkim...vagyis látszólag nem érdeklek egy fiút se:(

A szobatársaim tök jól néznek ki...mind 2-re már rászállt néhány fiú és udvarolnak nekik...

de nekem senki...aki tetszik meg rá se merek nézni...:(

kezdeményezni nem igazán tudok, nameg tudom hogy nem vagyok szép sem:( így önbizalmam se sok van....az megy csak még egy rossz, hogy látom a szobatársakra hogy néznek engem meg le se...:(


18/L


2012. szept. 8. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon régen nek volt már kapcsolatom"


Képzelem milyen krva régen lehetett a szros 18 éveddel.

Érdekes,hogy pl a "nekem" szóból kispórolod azt a két betűt,de egyébként meg leírsz egy tök értelmetlen kérdést sok felesleges fecsegéssel.

Ez a jövő nemzedék jaj...

2012. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló szituban vagyok, csak már 1 éve vagyok a fősulin :/. Bár én régóta szeretnék kapcsolatot, de még nem jött össze sose. 19/F
2012. szept. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1!

sajnálom ha így gondolod. igen régen lassan 1,5 éve és nekem ez hosszú idő, főleg,hogy jól esne egy ölelés, egy csók...az hogy tudjam valaki szeret engem és hiányzom neki.


A "nekem" szóból pedig nem spóroltam, csupán a "nem" szót gépeltem félre. az m helyett k-t írtam véletlenül, sajnálom, nek vettem észre:(

2012. szept. 8. 00:46
 4/9 A kérdező kommentje:
és ismét félregépeltem, bocsánat:(
2012. szept. 8. 00:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedul nekem is hianyoznak ezek a dolgok.

21/F

2012. szept. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"aki segít, szeret és mellettem van."


Túl nagy az elvárásod


"nem vagyok szép sem"


Hát akkor sajnos szívás van,próbálkozz a neten való ismerkedéssel

2012. szept. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel vkinek, csak vedd észre a nem annyira jóképű srácokat is!
2012. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Azokat senki sem veszi észre

2012. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz sajnos :(
2012. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!