Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor találkozom a barátaimma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor találkozom a barátaimmal akkor kézfogással szoktuk üdvözölni egymást, és néha ha egy két lány is ott van akkor úgy viccből ők is nyújtják a kezüket. Bizarr lenne ha ilyenkor kezet csókolnék nekik? 16F

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 02:05
 1/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
hát 1x el lehet követni de nagyon nagyon affektálósra kell venni a figurát meghajlás meg minden szr h tuti levágják h poén mert ha nem poén akkor durván bizarr :D
2012. szept. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
simán, de tegyél úgy mintha csak poénkodnál :D
2012. szept. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bele is köphetsz a tenyerükbe és azt mondod bennszülött szokás.
2012. szept. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A mai világba bizarr lenne. Száz éve kötelező volt.
2012. szept. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nyújtják a kezüket indítsd el te is, aztán hirtelen állj meg a mozdulatban és igazíts meg a pólót vagy a hajad, aztán lefitymáló tekintettel agresszívan köpj a levegőbe és mondd ezt méltatlankodva "cőjj, beszarok" és menj el onnan.
2012. szept. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"néha ha egy két lány is ott van akkor úgy viccből ők is nyújtják a kezüket. "


Miből gondolod, hogy viccből?

2012. szept. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem akarnak puszit adni mert ronda vagy
2012. szept. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Valaki magyarázza már meg nekem légy szíves, hogy egy nővel miért ne lehetne kezet fogni????


Kézfogás, plusz két puszi ( társaságban).


Nő vagyok, olyan munkahelyen, ahol nem sok nő van. Nincs számomra megalázóbb, amikor bejön egy férfi, mindenkivel kezet fog, nekem meg odabök egy sziát. Ennél már csak az a rosszabb, amikor automatikusan nyújtja a kezét, és mire viszonoznám, észbe kap, hogy nő vagyok, és visszarántja.


Ennyire nem vagyunk emberszámba véve?


Egy kollégám kifejtette, hogy nővel nem hajlandó kezet fogni, max bemutatkozáskor... de ő megoldja úgy, hogy odajön, megérinti a vállam, vagy hátam, és úgy köszön, hogy "szia Ildikó".


Úgyhogy ha a lányok nyújtják a kezüket, akkor ne hagyd figyelmen kívül!


Akár viszonozd, akár kézcsók, akár váltsd ki valamivel, de semmiképp ne hagyd figyelmen kívül, mert ha a kézcsók ciki, akkor a figyelmen kívül hagyás meg taplóság, és megalázó a nő számára.

2012. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mérne szabadna?
2012. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem hagyom figyelmen kívül, onnan tudom h viccből mert látom a gesztusaikon
2012. szept. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!