Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van akinek idén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van akinek idén nyáron jött mewg a mestruációja?

Figyelt kérdés

Mitszóltak az osztályban a lányok? (Ha egyáltalán megtudták.)

Írjatok kort légyszi!



2012. szept. 8. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Haat en 14/L wok de meg nem jött meg :D az osztalyombola tobbinek igen :D
2012. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igaz nekem nem idén nyáron jött meg, hanem 3 éve, de nálunk nem nagyon volt téma az osztályban :) legjobb barátnőmnek elmondtam (neki csak később jött meg), másoknak nem. magánügy. :) amúgy meg mit szólnának? ők is lányok :) ők is menstruálnak, vagy fognak. :)


16/L

2012. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
aa ka kéedés idén nyárra vonatkozik ne offoljatok legyetek szívesek.
2012. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem kb 1-2 éve jött meg...nem volt nagyon téma aki tudta elfogatta kész xd...14/L de álltalában nem téma ez már ;)
2012. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

*mweg meg

*Mitszóltak Mit szóltak

2012. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 13 éves voltam ,nyári szünet volt, és mikor láttam hogy megjött először kétségbeestem és az jutott eszembe ,hogy az nem lehet merthogy az osztályba a legfejlettebb lányoknak még nem volt meg, egyébként nálunk egyfajta verseny votl, hogy vajon ki hányadik lesz 25/n
2012. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igazából ez egy természetes dolog nem kell szégyelli de nem a legjobb téma lányok között de híddel mindenki még érti de ne híresztelés 13/L
2013. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!