Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írják rám az ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják rám az ismerős csajok h jól nézek ki meg 7-8-9/10 pontot adnának rám amikor ha egy idegen csajnak küldök képet, elintéz egy "elmegy"-el?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ismerőseid nem akarnak bunkók lenni hozzád.
2012. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az idegen csaj gondolom fullos lehet, ha képet küldesz neki. Na most ha neked fullos, valszeg másnak is és ő is "zaklatja", mivel nem ismer le akar rázni, ez ösztön a nőknél :D
2012. szept. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért, mert az ismerőseid tudják h milyen vagy és a jó tulajdonságok megszépítenek. Pl volt 1srác akit nem ismertem, mondtam is h milyen csúnya, úúúristen sose kéne. Erre később megismertem és megtetszett, össze is jöttünk. A személyisége megszépítette. Vagy hogy is magyarázzam. :-D
2012. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, h vagy szebbnek látnak, v csak rendesek akarnak lenni, de h melyik az igaz az érdekelne mert ha meg tudok szépülni akk jobb esélyeim lennének a csajozásban :D
2012. szept. 9. 01:07
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem pont fordítva van :D
2012. szept. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

egyszerü!nagyon rendesek veled hiszen a barátaid és úgy szeretnek ahogy vagy!

csajozni szeretnél,de átlagos kinézeted van vagy esetleg átlag alatti??!!!manapság a bőrgyógyászok nagyon ügyesen helyre tudnak hozni...kozmetikussal ne is próbálkozz!/L

2012. szept. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem a nők nem teljesen olyanok mint mi. Egy pasi nem csak egy fényképből áll, kell hozzá: duma, fellépés, kisugárzás, humor, valamennyi pénz. Ha nem vagy über helyes próbálkozz élőben.
2012. szept. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os, semmi bőrproblémám nincs , ezt nemtom miből gondoltad? :O

egyszerűen csak v az arcom v a testem (v mind2 :D ) nem jön be a csajoknak úgy formára, de nem bőrminőségre :D

ja és pattanásaim sincsenek :)

2012. szept. 9. 02:08
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es veled egyet értek, szerintem én is ezekkel tudok jobb hatást elérni és nem a kinézettel :)
2012. szept. 9. 02:14
 10/14 MadameViciouse ***** válasza:

Én pl ismerősöknek mindig jobbat mondok, mert nem akarom megsérteni Őket :$

Ismeretlennek meg az igazat, főleg itt GYK-n :D

De azért ha valami nem tetszik az ismerősön finoman megjegyzem és aztán eldönti van-e benne igazság.

2012. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!