Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a barátotok/barátnőtök azért jött össze veletek anno, mert egy másiknak nem kellett?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a barátom nagyon rég hajtott egy nő után, de annak nem kellett, és emiatt összejött velem, és úgy volt vele, hogy ha a másik nő csettintene, ő már dobna is. Ennek már másfél éve, azóta együtt vagyunk, és ő azt mondja, az még az elején volt, már nem hagyna el...


Nem tudom, higgyek-e neki... Mert megtudtam, hogy még idén tavasszal is arról panaszkodott valakinek, hogy neki más kell...


2012. szept. 11. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az gáz!


hát akkor 1 részről egy oltári nagy idióta voltam aki nem látott tisztán,

2. a csajt elküldeném a k*rva annyába.


De ha ez alatt aktív volt a szex akkor legalább volt valami jó is :)

2012. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Juj... hát szakíts vele! Csak azért "tart" téged, mert nincs jobb. :S
2012. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De nem csalt meg tulajdonképpen eddig..

Bár az csak a cselekedet része... Az más, miket gondol meg érez...


Olyan sz@r érzés, hogy csak egy pótlék vagyok,pedig én szeretem, ezért is hezitálok, mit csináljak, ő meg mióta kiderült, hogy megtudtam, elhalmoz ajándékokkal, meg lesi minden szavamat,nagyon megijedt, hogy elveszít...

2012. szept. 11. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

velem is ígyvolt a baratom. egyik csaj lerázta, velem összejött és éveken át vele folyamatosan azt éreztem, hogy más kell neki (bizalomra nem is adott okot).és a végén elhagyott.

ezzel annyit akartam, hogy ha a barátod megbízható, akkor valóban nem akar elhagyni, mert aki el akar, vagy elfog, vagy nem vagy elég jó neki, azon folyamatosan lehet ezt érezni. és nem anno egy nő miatt, hanem szinte minden nap egy másik meg megint másik nő miatt. a kérdés te mit érzel mellette.

2012. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
..ha komolyan megijedt hogy elveszit akkor ne gondolkozz ezen annyit .Lehet hogy igy akar féltékennyé tenni :-D
2012. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez nyilván rosszul esik, de az a nagy büdös valóság, hogy az emberek általában úgy jönnek össze egymással, hogy az összes többinek nem kellettek, vagy nem jöttek össze velük valamiért...

Aztán a kapcsolatban megtanulják egymást értékelni - vagy nem...

Vedd úgy, hogy az elején még semleges voltál számára, de menet közben megfogtad...

2012. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Eddig oké volt minden. Mondjuk az elején, az első fél év nagyon döcögős volt, kétszer is szakítottunk stb. Azóta összeköltöztünk, és jobb lett minden.

Ő is azt mondta, hogy bánja, miket mondott rólam másoknak, és azt is, hogy pedig most milyen jó volt már minden, így együtt.. :(

2012. szept. 11. 18:41
 8/10 A kérdező kommentje:

18:35


Ebben nagyon igazad van! El fogok rajta gondolkodni.

2012. szept. 11. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy ki a másik csaj, akkor keresd meg, és beszéld meg vele hogy játssza el hogy bejön neki a pasid. Ha elhagy érte nyertél, mert legalább nem hülyít téged tovább, ha nem, akkor is is nyertél, mert legalább tudod hogy megbízhatsz benne.
2012. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma 12:26


Képzeld, én is gondoltam már erre! Illetve arra, hogy nem is lenne rossz, ha megjelenne... Mert akkor kiderülne, mi hányadán áll... De nem ismerem...

2012. szept. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!