Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy ne? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2-3 hónapot leveleztem egy lánnyal,egész jól elbeszélgettünk egymással.Nekem közben ki kellett menni külföldre és így megszakadt a kommunikáció mert nem volt mindig internetem,így nem írtam neki 3 hete,viszont ő sem írt rám.Tulajdonképpen ez jól is jött mert legalább kiderült hogy mennyi igényli a beszélgetést elem..mert megfigyeltem hogy mindig én írtam rá és ő magától sosem.Volt párszor hogy nem írt vissza,amiért bár bocsánatot kért tőlem és mondta hogy ne haragudjak de sok volt a dolga mostanában azért nem tudott nekem vissza írni és hogy nem régen szakított a pasijával és hogy az egyfolytában zaklatja és könyörög neki hogy fogadja vissza és azt is mondta hogy már nem szereti őt igazából.Amúgy mindig jól lbeszélgettünk de nem tudom hova tenni mit is gondolhat rólam valójában.Több okból sem mert ok hogy jól elbeszélgettünk,de magától soha nem írt,de azt tudtam hogy bejövök neki és szimpatikus vagyok.Az utolsó beszélgetésünk és elég jónak tűnt ennek ellenére hogy megint csak én írtam rá,szóval nem tudom mire vélni a dolgot.Hogy lehet hogy tényleg sok dolga van és mert ugye ő a nő ezért nem akar kezdeményezni és azt várja hogy én írjak neki.Vélemény?
2012. szept. 12. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
kelleti magát:D
2012. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ma 17:17


Gondolod?:D

Arra már én is gondoltam..

Csak nehéz eldönteni hogy kelleti e magát vagy csak egyszerűen nem kíváncsi rám..

2012. szept. 12. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

hát a lánnyal való kapcsolatodról nem írtál sokat.. de ha tudod hogy tetszel neki akkor valószínű hogy csak teszi az agyát:D

meg velem is volt már olyan hogy nem írtam rá egy srácra, mert írjon csak ő, van más dolgom is ha éppen nem beszélgetünk:DD

2012. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!