Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után egészséges fingani egy párkapcsolatban egymás előtt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 00:37
1 2
 1/12 anonim válasza:

én tegnap éreztem először azt, hogy teljesen önmagam adhatom, tehetek bármit mert tök mindegy elvégre én vagyok az és kész.

itt 4 hónapról van szó.

2012. szept. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
én senki előtt nem szoktam, legközelebbi barát, családtagok előtt se.
2012. szept. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
2 ev utan volt, hogy a baratom pukizott elottem, de en elotte sosem, es nem is fogok
2012. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt barátom aki egy év után se fingott, a mostani meg már egy hónap után. de mindig szakadok rajta:DD

23n

2012. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Első komoly barátomnál csak ő fingott előttem, pár pár hónap után. Legutóbbi kapcsolatomban a barátom sose fingott hangosan előttem (bár tuti fingott, mert éreztem és be is ismerte..:D). Én 2 év után fingottam előtte, de nem direkt, véletlenül kicsúszott. Majd elsüllyedtem. Direktbe nem finganék sose pasi előtt!
2012. szept. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már az első hónapbanXD Hát tudod egészségtelen bent tartani. Miután ismertettem a felesleges gázok bentartásának veszélyeiről meggyőztem őt. De alapból nem támadott le amiért könnyítettem magamon. Tehát szabadon ereszthetem ki magamból és már csak a magas metán koncentrációja miatt kell aggódniXD Amúgy 2 éves a kapcsolatom.


21/F

2012. szept. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7 hónapja vagyunk együtt és simán szoktunk egymás előtt :D
2012. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%
Semmikor. Ez illemtelen!
2012. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tóthné Marika ***** válasza:
Első randin.
2012. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel 2,5évig voltam együtt, a fingás 1,5éves korunkba kezdtük :) és igazából onnantól kezdett romlani a kapcsolatunk is mm olvastam valamilyen blogon egy nagyon értelmes kis szöveget erről a témáról és be kell látni van benne igazság... a blogon az szerepelt, hogy ha már eljutottatok olyan szintre, hogy egymás előtt fingjatok akkor a kapcsolatotok már nem a régi már nem akartok egymásnak tökéletesnek tűnni mint az elején már megmeritek mutatni a hibákat stb, mert tudjátok h ugyis veletek van mintha már megszokás lenne az egész.

szerintem van benne valami

2013. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!