Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pettingtől késhet a menzesz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pettingtől késhet a menzesz? Lehet, hogy terhes vagyok? (16L,19F)

Figyelt kérdés
Hétvégén pettingeltünk a párommal (kézzel) és a petting közben megsimogatta az arcom és a kezem bátorításként. Ettől kerülhetett ondó, vagy előváladék a kezére? Mert Hétfőn kellett volna megjönnie és még mindíg nem jött meg.

2012. szept. 13. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Pedomaci mindenhol ott van. Egyébként semmi esély rá, de megérdemelnéd, hogy terhes legyél.
2012. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A 3 év az mért pedofilia? 9 hónapja vagyunk együtt és igenis teljes szívből szeretjük egymást
2012. szept. 13. 14:12
 3/20 anonim ***** válasza:

..? Hehh..? :)


Nem biztos, hogy értelek, de az arcsimogatástól miért kellett volna előváladéknak/ondónak kerülnie a kezére? Mégis hányszor élvezett az arcodra előtte..??? :)

Érdekesen alakulnak az estéid 16 évesen... :D

(talán inkább a _saját_ ágyadban kéne a biosztankönyvet lapozgatnod)


(egyébként a válaszom: nem, nem hinném, hogy terhes vagy, egyszerűen csak stresszes)

2012. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
mert azt a kezemet is megsimogatta, amivel éppen kényeztettem. utánna meg ő kényeztetett engem a kezével
2012. szept. 13. 14:15
 5/20 A kérdező kommentje:

figyelj már ide

ismered őt?

nem, szal pofád lapos...

ha ismernéd, tudnád, hogy ő igenis csak annak mondja, hogy szereti, akit tényleg szeret...

2012. szept. 13. 14:25
 6/20 anonim ***** válasza:
16 éves létedre elég pofátlan vagy. És naiv is.
2012. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

és 9 hónap alatt nemvolt szex?? jonagymarha a srácod 19 évesen, neharagudj!!!!!!!!


jöhetsz itt a szüzességgel meg bármivel ,de hogy eddig kitartott melletted..édes istenem,....


kislányvagy, természetes, ohgy nemálltbe még, ezért kell egy jó szex. utánna mindig megjön hiddel!


szedd már össze magad! ha sokáig halogatod a sráccal elelép...én tutileléptem volna mr, és nehidd hogy azért emrt nem szeretlek, de mindjárt 20 az ipse b*szod!


js és nekapaszkodj abba, hogy ha szeret nemhagyel..hátel nem is fog, csak másnál keres szexuális kielégülést!...


bár ha 9 hónapig nemhuzott meg leeht őiszsűz, szal tottál feleslegesen írtam faxa..XDDDDDD

2012. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

igen, ő is szűz, mert úgy van vele, hogy ha mindketten felkészülünk, akkor.

Az előző barátnői meg csak játszottak vele, meg érzelmileg kihasználtták...

2012. szept. 13. 14:28
 9/20 anonim ***** válasza:

akkor én kérek elnézést!

:D


nem nemlehtsz terhes.

mint már írtam, iylenkor normális ha késik, rendszertelen, a hormonháztartásod hol az eekben, hola béka segge alatt.


megfogjönni, ne parázz rá, mert ha idegeskedsz azért fog késni.

esetleg mozogj, biicikli, futás, vagy szexelkj mint írtam, azok meghozzák ;)

2012. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

mennyi mozgás hozza meg?

előző hónapban júl 20-ra számoltam erre aug 6-án jött meg.

2012. szept. 13. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!