Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Híztam 4 kg-t, a mellem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Híztam 4 kg-t, a mellem nem nött, a fenekem meg akkora lett mint egy ház. Van valami más mód, hogy kicsit nagyobb legyen a mellem, a hízás célja ez lett volna?

Figyelt kérdés
160 cm magas vagyok, vékonyabb testalkatú. 48 kg-röl felmentem 52-re, de nem nött a mellem, a fenekem viszont igen. A hasamra sem ment szinte semmi. Vállam amúgy kicsit szélesebb a csípömnél (amikor hízok akkor egyforma a kettö), tehát nem épp körte alkatom van, ezêrt nem is értem miért hízok így.
2012. szept. 13. 14:09
 1/6 A kérdező kommentje:
24 vagyok, úgyh "nöiesedni" már nem fogok.
2012. szept. 13. 14:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt már csak a szilikon segíthet.
2012. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
39%

Szerintem két komoly lehetőséged van.

1. Általános iskola, de most ne úgy hogy 8 osztály = 4 első meg 2 második, hanem járd végig.

2. Egy helyesírási kézikönyv lapjaival még mindig kitömheted ahol nem dudorodik eléggé.

2012. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:
amúgy mekkora most a melled?
2012. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A melled olyan es akkora, amilyen es amekkora... miert kellene mindenaron megnovelni?!


Lehet, hogy jobb megoldas lenne, ha inkabb az alakformalasra mennel ra.

Olvass utana es tajekozodj arrol, hogy mely sportok, vagy milyen gyakorlatok segithetnek az alakod formalasaban, esetleg kulonbozo taplalkozasi tanacsoknak is utananezhetnel!

2012. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekünk fontosabb a forma mint a nagyság... nem fogjátok fel akkor sem :D

Meg amúgy sem a melledbe lesz szerelmes a az illető férfi hanem beléd :)

F19

2012. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!