Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnám meg álmaim nőjét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnám meg álmaim nőjét?

Figyelt kérdés
Általában közterületen szoktam ismerkedni, leszólítani nőket, de ott nem megy egyről a kettőre, mert sokan már csak azért sem állnak szóba az emberrel, mert idegen és ki tudja mit akar, vagy sietnek valahová. Próbáltam már neten is, de ott sem volt jobb a helyzet. Hol találhatnék olyan lányt, akivel egy normális, tartós kapcsolatot lehetne kialakítani? Munkahely is kizárva, mivel az én területemen egyátalán nincsenek nők. Bulizni ritkán járok, de ott meg csak egy éjszakás kalandokat lehet találni amúgy is.
2012. szept. 13. 14:28
 1/6 A kérdező kommentje:
21/F
2012. szept. 13. 14:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, majd jön egy csaj, nem fogsz egyedül maradni, ne pattogj azon h jöjjön már mert akkor lehet nem jön, de amikor nem számítasz rá akk igen, csak legyél nyitott :)
2012. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

baráti körökben?

amúgy meg muszály lesz így próbálkoznod tovább, és majd egyszer rátalálsz...vagy nem :P

2012. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A teljesseg igenye nelkul par tipp, ahol jo esellyel talalkozhatsz lanyokkal:


iskolaban, munkahelyen, tomegkozlekedesi eszkozokon, koncerteken, fesztivalokon, sportrendezvenyeken, irodalmi esteken, felolvasoesteken, szorakozohelyeken, kocsmakban, klubokban, diszkokban, zenei rendezvenyeken, sportklubokban, tanckorokben, szinjatszokorokben, hobbikorokben, tanfolyamokon, edzotermekben, fitnesstermekben, konditermekben, szinhazban, moziban, filmklubokban, filmfesztivalon, strandon, uszodaban, nyaralas alkalmaval, gokartozas kozben, paintballozas kozben, lasertagezes kozben, airsoftozas kozben, nyari bobozas kozben, szabadteri rendezvenyeken, bucsukban, falunapokon, dumaszinhazas esteken, taborokban, szingli esteken, rapidrandikon, interneten, chaten, kozossegi oldalakon, tarskeresokon, szexpartnerkeresokon, kulonbozo szubkulturak szamara letrehozott internetes oldalakon, kulonbozo szubkulturak szamara megrendezett osszejoveteleken, kavehazakban, cukraszdakban, ettermekben, jazzklubokban, zenei klubokban, csardakban, csehokban, talponallokban, fekvehanyokban, borozokban, sorozokben, romkocsmakban, muveszeti rendezvenyeken, muzeumokban, kiallitasokon, felvonulasokon, kozeleti esemenyeken, politikai rendezvenyeken, unnepsegeken, hazibulikban, tomegrendezvenyeken, plazakban, jatektermekben, shopping centerekben, legvegso esetben pedig barhol az utcan lehet ismerkedni



Bar valoszinuleg te is hallottal mar ilyen es ehhez hasonlo helyekrol, ugyhogy az igazi kerdes talan nem is a hol, sokkal inkabb a hogyan...

2012. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont:D:D:D:D


Kérdező, miért általánosítasz? Buliban csak egyéjszakást, tényleg? Ezt te honnan tudod, statisztikát vezetsz? Jaaaaa, nem merthogy még csak meg sem próbáltad! Ez pedig kizárólag rajtad múlik, kár a körülményeket hibáztatni érte...

Most voltam egy olyan születésnapi buliban, ahol egyetlenegy embert ismertem, az ünnepeltet. Ott megismertem egy csodálatos lányt, akivel azóta is randizgatunk, és nem akarom elkiabálni de úgy néz ki alakulgat a dolog.

Ennyit a "buliban csak egyéjszakás lányok vannak" elvről. Mentségnek persze tökéletes...

2012. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az álmaidban

tökéletes nincs, csak ahhoz hasonlót keress

2012. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!