Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki soha nem jár el discóba, nem szeret inni, bulizni?

Figyelt kérdés
Valamiért egyik sem vonz, pedig 17 éves vagyok, és nem tudom mi a baj velem. A többieken látom, hogy teljesen hülyének néznek emiatt, de pl. inni sem szeretek, meg a hangos bulikat sem. A fiúknak erről mi a véleménye, tényleg akkora hátrány ez? Kort és nemet is írjatok légyszi, tényleg nagyon érdekelne.
2012. szept. 13. 14:38
1 2 3 4
 1/34 Diavolino44 ***** válasza:
96%
Nem kifejezetten elony!! A normalisabb pasik az ilyen tipust keresik!
2012. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy nekem pont ilyen barátnőre lenne szükségem.

19/F

2012. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
én inkább előnynek nevezném, mint hátránynak. Személy szerint én szóba sem állok olyannal aki hétvégente iszik, bulizni jár...
2012. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy az ilyen lányok a normálisak.
2012. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szuper lány, nekem való! Bulizós lány nekem nem kell, mert én sem bulizok!
2012. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
én is ugyan olyan vagyok mint te és mégis van pasim...mostanában a fiatalok bulikba ismerkednek....én is mindig különcnek éreztem magam amikor a barátnőim a hétvégi bulikról beszéltek de nem érdekel mert van aki szeret és elfogad ilyennek amilyen vagyok 19/L
2012. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy ilyen igazi kincs, ez hatalmas nagy előny, nem pedig hátrány! Az ilyen manapság igazi kincs. 16/F
2012. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Ja, azért b.szogattak a fiúk közép- és fősulis éveimben (na meg a lányok is) végig, azokat, akik meg ittak, cigiztek, minden nap diszkóztak az egekbe magasztalták.

Ne beszélj hülyeségeket! Az ilyet lenézik és kigúnyolják.

Együttérzek veled kérdező sorstársam.

2012. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
JACKPOT!
2012. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
én is 17 éves vagyok és lány. én pont az ellenkezője vagyok annak, amit leírtál, noha szeretek és muszáj is mértéket tartanom. én a középsuli miatt kezdtem el járni bulikba, mert ez a sulit csak így lehet kibírni (nagyon nehéz és rengeteg a tanulnivaló). ha nem megyek el kikapcsolódni, szórakozni, szinte behülyülök (szó szerint). nem baj ez szerintem amit te leírtál magadról, csak a kérdés az, hogy akkor hogy engeded el magad? ha nem bulikba, akkor hol? mit szeretsz csinálni szabadidődben szórakozásképpen? mert azért szórakozni gondolom te is szoktál, kikapcsolódni mindenkinek kell. vagy nem lehet hogy valami önértékelési zavar áll a háttérben? szerintem te kéősbb fogsz tombolni... sőt, szinte biztos - mert valamikor ki kell élni magad.
2012. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!