Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszoljak erre a levélre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak erre a levélre? (egy hete kerül a lány)

Figyelt kérdés

Volt egy véletlen randim egy lánnyal. Még elköszönésnél is szokásosnál nőiesebb cuppanós bújós puszit adott, másnap meg levegőnek nézett.


Egy hete megy a dolog, a p_fámba kaptam már azt is, hogy "hagyjál békén, mert idegesítesz"


Tegnap írtam neki egy kedves levelet, hogy sajnálom ami történt meg minden, és hogy nem értem miért ilyen velem mert nem adtam rá okot, etc... viszont figyelembe se vettem órákon rá se néztem. Ezt csinálom már pár napja...


Erre jött a válasz:

teljesen nem érted...


nem volt veled semmi bajom


még akkor se mikor fel jöttél


azt mondtad két napja nem ettél.. megsajnáltalak adtam neked kaját a sajátomból...


nem etted meg és még k.rva sokáig ott is voltál


jó tényleg nem mondtam meg konkrétan hogy menj már el,


de utalgattam amiből egy ember le veszi hogy mi van...


te nem ezt tetted én meg nem akartam rögtön az első nap az első emberrel akit megismertem bunkózni...


de ez nem azt jelenti hogy jól éreztem magam mert elnyeltem magamba és tiszta ideg voltam...


én nem akarok ijet


ja meg a másik


amit nem vártam volna és akkor mondtam ki magamnak hogy nem akarok veled semmi féle kapcsolatban lenni


amikor olyanokat hallottam hogy te azt mondtad


hogy magjnem megvoltam neked, tsak a barátom felhívott és ezért nem...


ez mi a f.sz volt??


szerintem nagyon félre érted az emberek reakcióit, vagy megrögzött hazudozó vagy...


sajnálom ha nem érted az embereket, de én nem akarok segíteni neked ebben


és komolyan mondtam hogy hagyj békén, nem szeretek ideges lenni


az a "másik srác" meg az összes többi valahogy megérti hogy van barátom, és meg lehet mondani nekik, hogy egyedül akarokl lenni és nem értetlenkednek


ennyi



Nem tudom mit reagáljak rá, és hogy vegyem le. Tele van ellentmondással amit ír, és nekem úgy jött le, hogy jól érezte magát velem aznap este (mármint az emberismeretem aznap este ezt súgta).


Mi legyen a folytatás? Ne válaszoljak erre? Vagy ez egy nyitás? (nagyon remélem, hogy nem olvassa az oldalt)


2012. szept. 13. 16:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Erre volt válasz:

Szia (név)!


Nem szoktam ilyeneket írni, de...


Nagyon rosszul esik amit csinálsz velem és szerintem neked sem jó... egy kedves, nyitott, boldog lányt ismertem meg, akinek csillogott a szeme és most olyan érzésem van mintha teljes szívéből gyűlölne.


Gondolom olvastad a facebook kiírásomat aznap, az nem Rád vonatkozott.... Kérlek ne csináld ezt... látom rajtad, hogy eszméletlen energiákat fektetsz abba, hogy elkerülj és egyszerűen nem értem mi okot adtam erre.... ma amikor láttam, hogy ott ül melletted az a másik srác és fogdossa a kezed, velem meg úgy viselkedsz mintha megerőszakoltalak volna nagyon szomorú lettem...


Kedves lány vagy és tudom, hogy a barátságodat nem osztogathatod akárkiknek, de úgy érzem, hogy ha valami baj lett volna azt már aznap este megmondtad volna. Nem kell tudnia róla senkinek.... mert nem is történt semmi. Ebben egyetértünk. De nem kéne átesni a ló túloldalára sem...


Ennek az egésznek semmi értelme, csak egymást húzzuk vele és a végén annyira beleéled magad, hogy tényleg utálni fogsz frown ...


Én tényleg csak egy jó barátságra számítottam... és még mindig fasza lenne az a közös cigizés, de ahogy elnézem már találtál mást helyettem.... Többet nem tudok mondani..


Egyébként pont tegnapelőtt filmeztem két másik lánnyal a koleszban és nem csinálnak úgy azóta mintha leprás lennék :) a Kell's titkait néztük :)

2012. szept. 13. 16:16
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen érthető!


azt akarja, hogy "hagy már békén és szállj le rólam b@zdmeg"

2012. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hagyd már békén szegény lányt, ezt férfiként mondom:)


"az a "másik srác" meg az összes többi valahogy megérti hogy van barátom, és meg lehet mondani nekik, hogy egyedül akarokl lenni és nem értetlenkednek"


Egyértelmű, hogy zaklatod szegényt, hagyd békén, majd tudsz még mással is ismerkedni elkövetnkezendő életedben, hidd el:)

2012. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bár a levelekből nem jön le, én úgy éreztem, hogy a lány be volt rám indulva, konkrétan ő hívott fel, cigiztünk beszélgettünk egy csomót, megnéztünk egy filmet kettesben, aztán még lejött velem cigizni és cuppanós puszival köszönt L.
2012. szept. 13. 16:23
 5/14 A kérdező kommentje:

1: napok óta próbálok rá se nézni.

2: majdnem megcsalta velem a barátját.

2012. szept. 13. 16:26
 6/14 anonim ***** válasza:
ember, ez egy tök nyilvánvaló lerázás, nagyon nem nyitás. hagyd békén, mindkettőtöknek jobb lesz. és ha lehet ne küldd el neki ezt a levelet:D
2012. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem érted, az alsó levélre küldte a fölsőt, amit azért írtam neki mert egy hete úgy csinál mintha teljes szívéből gyűlölne.
2012. szept. 13. 16:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem akar tőled semmit, nehéz megértened, hogy van barátja és ő vele akar lenni és nem akarja megcsalni veled? Ha veled akarna lenni, mert bejönnél neki, mint állítod akkor szakítana a jelenlegi barátjával és veled lenne...


Inkább a másik két csajra hajts akikkel filmeztél és valószínűleg ők nincsenek kapcsolatban...

2012. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az egyértelmű, hogy még nem vagyok vele olyan kapcsolatban mint a barátja, de ha nem húzódna ettől ilyen hülye módszerekkel el, még lehetnék...
2012. szept. 13. 16:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hülye módszerekkel??? Nem akar tőled SEMMIT, ne írj neki vissza hagyd békén...
2012. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!