Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy 'tetszedjek' meg neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy 'tetszedjek' meg neki? mi tetszik egy pasinak? Pasik nektek mi jönne be? :3333 Többi alul.

Figyelt kérdés

Van egy srác. ismerem egy ideje , durván 2 év van köztünk, én 13 ő lassan 15 ..rohadtul beleszerettem, de egyzserűen nemtudom hogy megfogni. stílusa a lazább, vicces kategória. tudjátok, facebookon van az hogy; lkeold és megkapod...mennyire szeretlek 0/10..mennyire tetszel 0/10.. stb.(ez elég hülyén jött ki oO)

Ilyenből esélyre 7-8at írt. megjegyezte hogy gyönyörű szemeim vannak, az alakom is jó a hajam, stílusom, aranyos, vicces,nevetős vagyok.:)

elkezdtünk beszélni , megbeszéltünk egy találkozót most szombatra,(csávó körülbelül 15-20 kmre lakik) és csak ketten leszünk egész nap Vácon. mivel tudnám úgy megfogni hogy kicsit kezdjen el többet érezni..?.:) stílusunk full egyforma szerencsére, ebben nincs gond.

másik, hogy ugye bartáság ( ...:( sajnos csak barátság.:S ) 3 puszit mindig szokott adni amikor társaságban vagyunk többen is .. én egyszerűen nemszeretek pusziszkodni, hogy mondjam meg neki hogy inkább dobjon 1 erős ölelést és oké?:3 vagy ezt inkább ne..?:| mert mi igazából úgy ismerkedtünk meg, hogy kiálltunk vácra 'free hugs' táblákkal ölelgetni.és ott ismertem meg :3 .

pusziszkodást azért nem szeretem még, mert mindig elbaszom. voltak esetek hogy pl. papámnak akartam puszit adni .és egy oldalra fordultunk és majdnem lesmároltam:|| sőt volt ez másokkal is..és ezért nem :S

szóval..mivel foghatnám meg ?:/ ezt a pusziszkodós dolgot hogy oldjam meg?:O

nagyon köszönöm előre is! :)


2012. szept. 13. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

kérdezd meg: megölelhetlek?:)


szerintem csak viselkedj normálisan és magadat add ne akarj másnak tűnni..

2012. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előbb nőj fel!
2012. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsójét adom
2012. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akartam írni, hogy normálisakat légyszi, de reménykedtem hogy nemkötnek belém világtalanok
2012. szept. 13. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Jézusom Husi, úgy tetszedjél meg a férfiaknak, hogy szoríjtasz magadba egy kis kultúrát... Nagyon rossz ez az út, amin elindultál.
2012. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért ez milyen út?: O nem azért, de mi ebben a rossz?:O sejtem, de azért mondjátok már el ..:o csak kiváncsiságból.: o normálisaknak ment a zöld pacsi:)
2012. szept. 13. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Most mi bajotok? Szerintem teljesen normális 13 évesen, hogy valaki ilyen.


Kedves kérdező, szerintem beszélgessetek sokat. Állítólag azzal lehet jó benyomást kelteni valakiben, hogy te is érdeklődsz róla. Úgyhogy próbálkozz ezzel: kérdezd meg, hogy mi érdekli stb. Aztán hallgasd érdeklődéssel, még akkor is, ha a részecskefizika mélységeibe akar bevezetni :) Persze próbáld tényleg megérteni.

2012. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de most miért kell leizélni??

Öltözz fel csinosan,sminkelj egy kicsit. Sokat mosolyogj mikor rád néz akkor mosolyogva nézz le mintha zavarba lennél. Ennyiből talán leesik neki. És ha tetszessz neki akkor lép. sok sikert!:)

2012. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!