Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok ilyenről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok ilyenről?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki tavaly még nagyon tetszett, de mivel úgy láttam hogy csak barátként érdeklődik irántam, ezért belenyugodtam és én is csak barátként tekintettem már rá. Viszont most nem rég, beszélgettem vele. Megkérdeztem tőle, hogy áll a fiúkkal? Mert régen velem beszélte meg az ilyen dolgait viszont egy ideje már nem mesélte őket. Aztán mondja hogy van barátja, aki xy helyen lakik. Erre azt írja, ott, xy helyen vannak a legjobb pasik. Én meg visszaírtam neki, csak úgy viccből, hogy nem is igaz mert köztudott, hogy abc(ahol én lakok) helyen vannak. Erre visszaírta hogy -Tényleg? Akkor majd ott is körülnézek csak most van barátom. Nem írtam vissza sok mindent csak annyit hogy felőlem. :D Erre váratlanul, úgy hogy nem is számítottam rá, ezt írta: "veled kezdjem? :)" Nekem ebből azonnal leesett hogy bejövökneki. Viszont most nem tudom mit gondoljak... Ez nem olyan, mintha pót pasi ként tekintene rám, vagy valami? Vagy esetleg érdemes lenne várnom amíg szétmegy a barátjával és utána lépnem?

2012. szept. 13. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én lányként azt mondom neked, hogy én ilyet egy fiúnak (még ha a barátom is) csak viccből írnék.

Nem akarlak.elkeseríteni, de szerintem csak viccelt. Bocsi.

Én is.így szoktam huzatni a barátaimat (fiú barátaimat)

2012. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és 15/L
2012. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megpróbált flörtölni, kicsit húzni téged. Ne vedd komolyan...
2012. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet... :D Na mindegy, nem vesztettem semmit. xd
2012. szept. 13. 21:05
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha így belegondolok mindig azt akarja hogy megvárjam suli után és eléggé bír... xd
2012. szept. 13. 21:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg nem szokott ilyenekkel szivatni. :P
2012. szept. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!