Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhatott a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott a lány?

Figyelt kérdés
Szombat este bulizni voltunk a srácokkal, mint minden szombaton, de most elhatároztuk, hogy bemegyünk egy szórakozó helyre. Kicsit túl sokat ittam és elkerültem a társaságtól. Mire észbe kaptam egy lánnyal táncoltam. Utána kimentünk és tök jól elbeszélgettünk. Beszéltünk vagy 2-3 órát, nem tudom pontosan. Ez után mondta, hogy a közelben lakik és mennyünk fel hozzá, de én megijedtem, hogy talán csak fel akar csalni és el akarnak rabolni vagy valami, ezért egy kifogással inkább elmentem. Most facebookon megláttam egy ismerősöm képén a lányt. Utána néztem és egész normálisnak tűnik. Szerintetek tényleg valami rosszat akarhatott vagy miért hívott el magához?

2012. szept. 13. 23:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
áá az a világ rejtélye... szexelni akart :)
2012. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hát még csak akkor találkoztunk.
2012. szept. 13. 23:25
 3/12 anonim ***** válasza:
el akart hívni teázni
2012. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És? Attól még akarhatott szexet.
2012. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nagyon bejöttél neki ez tuti :) próbálkozz nála, talán még kapcsolat is lehetne belőle :)
2012. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is nagyon fura volt.
2012. szept. 13. 23:30
 7/12 anonim válasza:
jó, akkor ha rendes a lány akkor max csókot, meg ölelkezve alvást akart volna :) de nyugi semmiképpen se elrablást, meg ilyeneket :)
2012. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
hány évesek vagytok???
2012. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ln 18, a lányt pedig nem tudom.
2012. szept. 13. 23:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, pajti, most szereztél magadnak 1000 irigyet, meg velem együtt kb. 100 olyat, aki szt egy balf@sz vagy, és kár rád a farok!
2012. szept. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!