Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? (lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? (lenn)

Figyelt kérdés

19/F vagyok és van barátnőm ő 18/L.

Egyszer a legjobb haverommal(19/F) és az ő csajával(17/L) kimentünk sörözni. Már akkor nagyon feltünt nekem a barátnője. Nagyon tetszett, nagyon aranyos, szimpatikus csaj volt. Aztán facebook-on beszélgettünk és kiderült, hogy én is tetszem neki és ő is nekem...aztán egyre jobban belemelegedtünk a dolgokban és ott tartunk, hogy szeretjük egymást...viszont én a barátnőm is nagyon szeretem, továbbá mégiscsak a legjobb haverom bnőjéről van szó...Mit tegyek?

Kérlek titeket értelmes válaszokat adjatok! Köszönöm!


2012. szept. 14. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a barátnőd megérdemelné azt, hogy megcsald. Képzeld bele magad a barátnőd helyében amikor megtudná hogy a barátnőjével kavarsz. Tölts több időt a barátnőddel, és próbáld meg elfelejteni ezt az incidenst.
2012. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megcsalni soha nem csalnám meg!

Köszönöm szépen a válaszod!:)

2012. szept. 14. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Mérlegeld azt, hogy mennyire fontos a barátságotok. Illetve, hogy milyen a kapcsolatod a jelenlegi barátnőddel.

Nem arról van szó, hogy most elhagyod a barátnőd egy másik lányért, ha nem te majd más megteszi. Egyenlőre nem egy házasságban élsz vele.

Arról van szó, hogy már kikacsintottál. Már nem ő az egyetlen aki felkelti az érdeklődésed szerelmileg. Az is lehet, hogy a jelenlegit már csak megszokásból szereted.

Ha a haveroddal régóta vagytok jóban, nagyon jó a kapcsolatod vele, stb. én nem szedném el a csaját. Viszont lehet, hogy a sajátommal szakítanék...és kerülném a találkákat a másik lánnyal.

Nehéz döntés, de te tudod azt, hogy mit ér meg a barátságotok. Itt nem két csajról van szó, hanem egy barátságról.

Akárhogy is döntesz, remélem nem bánod meg!

2012. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne csináljatok több közös programot így négyesben.
2012. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen,szerintem nálad is ilyen hirtelen fellángolás,jobb lesz ha nem beszélsz vele és nem is találkoztok egy darabig....
2012. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre pontosan tudom a választ,énvelem is megtörtént egy majdnem ugyanilyen eset.
2012. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

A barátságunk nagyon fontos! Továbbá érzem, hogy szeretem a barátnőm, ez nem csak megszokás!

Valószinűleg marad az az opció, hogy kerülöm a haverom barátnőjét!

Köszönöm mégegyszer! Ment mindenkinek a Zöld kezecske:)

2012. szept. 14. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!