Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Nem érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Nem érzitek úgy, hogy a smink egy nagy átverés?

Figyelt kérdés

Elképedve néztem egyik nap, amikor megláttam az egyik osztálytársnőmet sminktelenül, pedig csak a szempilláját szokta kifesteni. Ha még csak erről lenne szó! Nagyon sok lányon van alapozó, púder, szempillaspirál és miegymás, amikkel tényleg gyönyörűek. De ezek nélkül talán nem is figyelnének fel rájuk. Nem tölt el ez Titeket rossz érzéssel, hogy mi lányok/nők egy sokkal szebb arcot tudunk mutatni néhány kozmetikai termékkel? Vagy nem is érdekel?


Köszi a válaszokat! :)

(Lányok is írhatnak! Szóval nemet és kort kérlek írjatok).

(Kérem, ezt ne tegyék át másik kategóriába!)


2012. szept. 14. 11:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
tokeletesen ugy erzem! utalom az arcfestek barmi formajat!
2012. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Egyébként ez a videó ihlette meg a kérdést: https://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8&feature=fvst

Én alig hittem a szememnek. 1 perchez állítsátok, néhány másodperc múlva látszik, hogy milyen smink nélkül. A pattanásokkal mondjuk nem tud mit kezdeni, és a vonásai is szépek, de ez azért elég durva.

2012. szept. 14. 11:48
 3/20 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem ha egy lány agyon van sminkelve. Persze ha mértékkel csinálja az még nem jelent problémát gondolok itt egy kis szájfényre meg egy kis pirosító is elmegy még de szempillaspirál meg szemkifestés, egyebek az már túlzás.
2012. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

jézusom ez a videó..

ettől a sok szartól lett olyan az arca na ez pl kész átverés

2012. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha valakinek ilyen a bőre, az nem sok mindent tud kezdeni, kénytelen sminkelni magát. Azt viszont nem hinném, hogy az osztálytársadon a fiúk észrevennék, hogy ki van-e festve a szempillája.

Én általában sminkelem magam, ez amolyan munkahelyi kötelesség. De nem vakolom be az egész arcom, mint ez a lány, mert az azt jelentené, hogy festek az arcom helyére egy szép lányt. Az meg tényleg átverés. Viszont a teljesen sminkmentes arcom annak van, aki reggel felébred mellettem, és úgyis, kócosan, csipás szemmel is engem tart a legszebbnek.


24/N

2012. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem is kezdek olyan lánnyal, aki ki sem mer mozdulni nélküle, és még szemetet levinni se tud smink nélkül. A mostani barátnőm is csak néha, alkalmakra, sminkeli magát egy kicsit a szeme körül, meg egy kis púder és kész! A centis vakolattól ledobom a láncot!
2012. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%

hát én használok

korrektort

alapozót

púdert(néha)

szempillaspirált

tust

Bőrszínű/barackszínű/szájfényt

szemceruzát

szempillagöndörítőt

hajvasaló vagy hajsütő (göndört vagy egyenest akarok-e)

:D ennyi a napi reggeli rutinom és ez durván 3/4 óra alatt meg van.Én nem érzem soknak,mert ha egy nő ettől szebbnek érzi magát(mivel mindenki ezért festi magát) akkor nem értem mi a baj vele:)

Egy igényes nő sminkeli magát szerintem...

(Itt most nem a vakolatra gondolok,de azért legyen rajta valami)

2012. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva:

Sok a hülye a világon, és erre nem csak a sminkelt nők "alapoznak" :)


Sajnos belém ivódott, hogy ha meglátok egy jól sminkelt nőt, akkor megnézem, de a varázs csak addig tart, amíg át nem veszi az irányítást az agyam, azaz kb. 1 mp-ig. Nem szeretem ha a nők sminkelik magukat.

Egyes híresztelések szerint ezt nem csak a pasik miatt csinálják, hanem maguk miatt is, amit meg hiúságnak hívunk és véleményem szerint elítélendő. Bár én elég konzervatív vagyok, így a tetoválást, a piercinget és az ehhez hasonnlóakat is elutasítom.

Persze a "mi lányok/nők egy sokkal szebb arcot tudunk mutatni néhány kozmetikai termékkel" részre válaszolva: Vannak férfiak, akik szintén próbálnak "javítani" a kinézetükön, és itt a hajzselétól a botox-ig minden játszik. Csak ez nem olyan gyakori ( hála istennek), mint a nőknél, ezért annyira nem is veszünk róla tudomást. Szerintem.

A videó megtekintése után ( és összeegezve az egészet): Sminkel valóban szebb az arca, de sminkkel szerintem nem fog nornális hapit találni magának ( már ha ez egyáltalán cél a mai világban). Egyébként nem tudom miért mondja ( mondjátok) hogy smink nélkül csúnya, mert szerintem nem. Ez mondjuk eléggé szubjektív, de sminkkel max. egy éjszakára lenne jó ( már ha én olyan lennék).

2012. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Fi8n-BPWo0k&list=UU5zSySQab9S..


nekem most Missglamourazzi a kedvencem:) Gyönyörű sminkben is meg amúgy is. Elég sok mindent ken magára,de sokkal szebb mintha nem lenne rajta semmi..

2012. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

egyébként meg járkáljon szegény aknés bőrrel??

megnéztem azt a videót amit akérdező linkelt.Hát szerintem ha valakinek ilyen az arca mint szegény lánynak a videóban akkor alap dolog hogy sminkelje magát..

2012. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!