Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vagytok normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok normális pasik?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már társkereső oldalon,de ott szinte mindenki csak szexelni akar./persze vannak kivételek,de az nagyon ritka / Én elsősorban csak haverra/barátra vágyom akivel tudunk beszélgetni,szórakozni és jól érzem vele magam.

Aztán a jövő csak rajtunk múlik.


2012. szept. 14. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Mar sok ilyen kerdesnel adtam tippeket, de akkor most ide is leirok parat:


iskolaban, munkahelyen, tomegkozlekedesi eszkozokon, koncerteken, fesztivalokon, sportrendezvenyeken, irodalmi esteken, felolvasoesteken, szorakozohelyeken, kocsmakban, klubokban, diszkokban, zenei rendezvenyeken, sportklubokban, tanckorokben, szinjatszokorokben, hobbikorokben, tanfolyamokon, edzotermekben, fitnesstermekben, konditermekben, szinhazban, moziban, filmklubokban, filmfesztivalon, strandon, uszodaban, nyaralas alkalmaval, gokartozas kozben, paintballozas kozben, lasertagezes kozben, airsoftozas kozben, nyari bobozas kozben, szabadteri rendezvenyeken, bucsukban, falunapokon, dumaszinhazas esteken, taborokban, szingli esteken, rapidrandikon, interneten, chaten, kozossegi oldalakon, tarskeresokon, szexpartnerkeresokon, kulonbozo szubkulturak szamara letrehozott internetes oldalakon, kulonbozo szubkulturak szamara megrendezett osszejoveteleken, kavehazakban, cukraszdakban, ettermekben, jazzklubokban, zenei klubokban, csardakban, csehokban, talponallokban, fekvehanyokban, borozokban, sorozokben, romkocsmakban, muveszeti rendezvenyeken, muzeumokban, kiallitasokon, felvonulasokon, kozeleti esemenyeken, politikai rendezvenyeken, unnepsegeken, hazibulikban, tomegrendezvenyeken, plazakban, jatektermekben, shopping centerekben, legvegso esetben pedig barhol az utcan lehet ismerkedni


Bar nem hiszem, hogy a hol itt az igazi kerdes, mert ilyen es ehhez hasonlo helyeket mindenki ismer...

2012. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod szívesen beszélgetek veled. Írj privátot,aztán eldöntöd hogy akarsz e a továbbiakban beszélgetni vagy sem.

A döntés a te kezedben van.

2012. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom,hogy ne vedd a fáradtságot megismerni az embereket! Fontos az első benyomás persze,de a látszat néha csal,vagyis inkább mindig. Gyakran a rendesnek,kedvesnek tűnő jófiúkról derül ki,h a legperverzebb gondolatai vannak veled kapcsolatban. És ugyanez fordítva is...


Én például egy rohadt nagy sumák szemét alaknak látszom,pusztán a sunyi képem, és a szemét megjegyzéseim miatt. Ja,meg egy nagyképű s*gg burzsoár alaknak tartanak. Holott én egyáltalán nem ilyen vagyok,ez csak a látszat,amit a külvilág felé mutatok. Aki veszi a fáradtságot,annak megmutatom a valódi énemet is,és akkor bizony rájönnek,h hatalmasat tévedtek...!

2012. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én a normálisok közé tartozom és hasonlo kérdést raktam fel multkor csak h hogy hol vannak a normális lányok akik nem csak átbaszni akarnak...
2012. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fontos az első benyomás,de később lehet pozitívan illetve negatívan is csalódni. Ezért fontosnak tartom a másik megismerését.
2012. szept. 14. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Tessék itt vagyok, barátkozzunk :))) Azt nem tudom, hogy normális vagyok-e......
2012. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2012. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
40.
2012. szept. 14. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
én 28. akkor nem elég, hogy valaki normális legyen, hanem talán szükséges a "korbanhozzádillőség" is, nem? 40-50 közötti pasi pedig lehet normális, de sajnos vagy foglalt, vagy már elvált... hát, nehéz!
2012. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!