Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok tényleg van olyan, hogy annyira értékesnek tartotok egy lányt, hogy nem kezdenétek vele csak mondjuk később, ha úgymond' kibuliztátok magatokat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 14:57
 1/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
igen van csak az a baj h nem biztos h jól ítéltük meg.
2012. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen.De sokszor rossz döntést hozunk
2012. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hogyne lenne. Van olyan lány aki többet érdemel mint egy laza szex...olyanoknak megmondom hogy tetszik, és majd ő ha akar valamit ír. Én úgyis bármint mondhatok, az ilyenek azt hiszik csak meg akarom őket kefélni.
2012. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Lány vagyok ugyan de ha ilyen szöveggel ráznának le hát vérig sértődnék ezen a bűn rossz dumán. Ez az udvarias megfogalmazása annak, hogy te túl frigid vagy nekem azokhoz a ribikhez képest akiket tervezek megdugni... Vagy csak szimplán nem akar leállni egy nő mellett. De mindenképp szar duma
2012. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány, nagyon tetszett nekem,el akartam csábítani egy éjszaka erejéig,de aztán valahogy megkedveltem,és kiderült,h kapcsolatban van,ezért inkább meggondoltam magam,és hagytam...
2012. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

4: lehet h te, a kérdező és én nem egyre gondolunk :D

nálam ez a kategória azt takarja h mint csaj bejön meg is ..-nám mint a sicc de emberileg többet ér annál h össze jöjjek vele és majd vmikor elveszítsem mert hát azért az előfordulhat így 20 évesen h nem vele fogom le élni az életem :D ellenben barátnak tökéletes aztán ha később úgy alakulnának a dolgok akkor miért is ne?

2012. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

Ha egy lányt értékesnek tartok, akkor csak vele szeretnék lenni, nem azon gondolkozok, hogy még 20 ribancot meg kellene húzni előtte.

Ezt így gondoltam már 15 évesen is, akkor is úgy jártam valakivel, hogy akár az életemet is leélném vele, mert értékes volt számomra.

Bulizni pedig párkapcsolatban is lehet, nem kell otthon ülni, kötni és gyereket nevelni, attól hogy két ember szereti egymást.

2012. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem ráztak le, arról szó sincs!:)

Csak 3 fiú haverom, (akik szintén haverok, de egymástól független mondták) mondtak már nekem több alkalommal egy ilyet, hogy válogassam meg (nem vagyok ribi, nem mindennapos, hogy közelebb kerülök valakihez)hogy kivel jövök össze, mert annak ellenére hogy szép vagyok, meg okos, tök jól ellehet velem hülyülni, meg minden.

2012. szept. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!