Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Miért kell ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért kell ennyire tönkretenni? Normális ez?

Figyelt kérdés
A legutolsó kalandom már elég rég történt, hosszabb párkapcsolatom már egy éve vége. Nem vagyok gazdag, magamat el tudom tartani, bár ehhez elég sokat dolgozom. Szórakozni,ismerkedni havonta max. 2-szer van módon és nem tudom mit csináljak azzal a hatalmas energiával, ami felgyülemlett és folyamatosan azt súgja,hogy épp csak szembejössz és rámvetsz csak egy pillantást is, akkor kikapcsol az agyam és gondolatban már ruha sincs rajtad! Miért vagyok ennyire kanos állandóan, ez normális,hogy állandóan be vagyok indulva? Meddig kínoztok még? Miért tesztek tönkre csajok?

2012. szept. 15. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne told át másokra a felelősségét annak, hogy te nem bírsz magaddal! Tutujgasd a jancsit kézzel, ha nincs kin levezetni és mozogj többet!
2012. szept. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha annyira kanos vagy, akkor hajrá. Lehyen egy barátnőd.

Mindenki boldog. Te boldog leszel, mert van valakid és mi is boldogok vagyunk, hogy nem stírölsz minket.

Amúgy az.nagyon idegesítő, ha van barátom.és úgy bámulnak. Nekem az nagyon rossz.

Na, de annál nincs rosszabb, amikor haza megyek a suliból és a kocsisok dudálgatnak. Meg voltam egyszer.konerten és odajött hozzám egy fiú, hogy "Szia, cica! Beleülnél?"

Meg olyan is volt, hogy mentem a metrón és mellém ült egy srác és egész úton csak engem bámult, de nagyon feltűnően. És meg.úgy csináltam, mintha fel se.tűnne.

Fiúknak üzenem, ne bámuljátok a lányokat olyan feltűnően! Attop még, hogy azt hiszitek, hogy nem látjuk, higyjétek el, látjuk. És engem pl kimondottan zavar.

15/L

2012. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel te teszed tönkre magadat. Amíg nem ismered be, addig nem is tudsz rajta változtatni.
2012. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!