Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez, és van nála esélyem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,fiú,van egy lány aki tetszik nekem,ő 17 éves,a lány nagyon félénk és visszahúzodó,szinte ki sem mozdul a szobájából,az osztálytársai nem is igen foglalkoznak vele,mivel ahogy ők mondják "képtelenség vele beszélni",és ez valamilyen szinten igaz is,nem túl beszédes,sőt,lehet hogy hülyén hangzik de már az is csoda ha egy nap 3 mondatot szól,és itt jövök úgymond én a képbe,csak a nyáron ismertem meg jobban,sok időt töltöttünk együtt,és előszőr elég zavarban voltam melette,mivel nem szólt semmit csak ült,és ült...de egyik napról a másikra nagyon beszédes lett,de csak velem,máshoz még mindig nem szólt igazán,és velem teljesen máshogy is viselkedik mint a többiekkel,sokkal felszabadúltabb,a kérdésem az lenne hogy a leírtak alapján mennyi esélyem van nála.
2012. szept. 16. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet. Sikerült elérned a bizalmát hisz beszél veled. Szóval lassú léptekkel közeledj felé. Sok sikert! :)
2012. szept. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!