Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen bejőnne a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen bejőnne a lányoknak?

Figyelt kérdés
Ma vok18 157 cm magas 55 kg izmos kockka has sportos alaku,szemműveges,kékszem ,barna haj, 38-39 lábam van xD érzékeny át tud érezni dolgokat de ez nállam nagyon mély furcsa vagyok ilyen téren.jó szivű,nem menő,nagyon tud szeretni, :)

#Érző
2012. szept. 16. 07:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vagy, írni se tudsz, ráadásul egy luzer vagy.
2012. szept. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fiú vahyok a helyesírás azért van mert telon vagyok
2012. szept. 16. 07:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Az még elmenne, de jön ezzel a tipikus szöveggel, h jaj érzelmes fiú vagyok és azt hiszi a hülye, h ezzel mekkora főnyeremény.

Közben meg.....

2012. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 55 kiló vagy akkor nem lehet rajtad izom,csak g*ci sovány vagy,ezért látszik vmi.
2012. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is telefonról írok, mégis helyesen, úgyhogy ez nagyon gyenge volt...

157 cm 55 kg-ba nem sok izom szorulhat.

Amiről nem tehetsz, de ez elég hátrány. A "szuperérzelmes" fiúk sokszor idegesítőek.

Az írni nem tudó pasiktól szintén menekülnek a lányok (mármint az értelmesebbje...)

2012. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb megoldást választottad, bocs h ide írok pasi létemre, de úgy érzem egy-két tanács rád férne.


157 centi tényleg nem sok, ezért leginkább alacsonyabb lányok között keresgélj


55 kg-val végül is lehetsz izmos, de tényleg nem a legtipikusabb, én is annyi vagyok úgyhogy tudom


Kék szem barna haj általában nyerő lehet, ha tudsz választani valami hozzád illő frizurát ( ebben én mindig lányok segítségét kérem, akik őszintén megmondják a frankót....próbálj nekik képeket mutatni, hogy ez hogy állna az hogy állna stb..)


Ismerkedj minél több lánnyal, próbáld lazán csak magadat adni, akár bejön a csaj akár nem...mert ha bejössz neki egy picit is akkor az továbbadódik a barátnőinek, akik nyilván kíváncsiak


Furcsaságoddal is lehet rengeteg előnyt kovácsolni, csajtípustól függően....ne ömlessz rá soha semmit egy lányra, csak finoman ha érdekli...


És végsősoron ne neten ismerkedj mert ezekkel a tulajdonságokkal neten fél perc alatt lekoptat bárki, élőben meg hatalmas előnyhöz juthatsz...járj nyitott szemmel a világban, figyeld a jeleket....és ha ezek közül valamit próbálkozol, sugárzik belőled vmi ami másokban nincs akkor biztosan hamarosan lesz olyan lány aki szívesen veled lenne


Sok sikert :)

2012. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hiába keresgélsz az alacsony lányok között, nekik is mindig csak magas pasi kell :(
2012. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

DE ha talál egy 140-150 cm magas lányt akkor annak nem kell 2 méteres létra mert az nagyon hülyén fest....


6.voltam

2012. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem kell, nem zavarja őket, h hülyén fest!
2012. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, egy-kettő biztos van a környezetébe akit nem érdeklik a létrák
2012. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!