Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti találkoznátok így vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok így vele? 20l (külföldi fiú)

Figyelt kérdés
Megismertem interneten egy olasz fiút,és találkozni szeretne velem,mert jön Budapestre 4 nap múlva. Elmennétek a találkozóra? Félek,hogy előtte nem tudok majd olyan jól beszélni angolul:/ vagy megbánnám ha kihagynám ezt a lehetőséget?
2012. szept. 16. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

egy találkozás sosem a világ...csak lazán :) és ha nem is beszélsz olyan jól angolul az inkább viccessé üti ki magát mint gázzá :)

szerintem megbánnád ha nem mennél el

2012. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok, annyi különbséggel, hogy az olasz fiú helyett egy afrikai az alany. Nos, mi németül beszélgetünk, na meg ugye franciául, azonban teljesen megértelek, én is kicsit parázok a találkozótól. De lehet, hogy egy szép emlék lesz, vagy esetleg valami egész életre szóló. :)

15L

2012. szept. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy a magyar lányokat, hogy be tudják etetni az arabok meg az olaszok :D
2012. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
59%
Én is nemrég ismertem meg egy olasz srácot, mondjuk én személyesen, de nem bántam meg, és szerintem te se hagyd ki a lehetőséget :) Mondjuk mi olaszul beszélgettünk, mert azt már születésemtől kezdve "tanulom".. :D
2012. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elhív olaszországba, és jó fizetésről fog papolni, akkor vágd pofon, és menekülj. :D
2012. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!