Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meleg? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel együtt is voltunk, de elég sok feminin vonása volt, és haverjaim is mondták, hogy lehet, hogy a fiúkat szereti. Egyszer egy veszekedés után megkérdeztem tőle, hogy nem gondolkozott-e el rajta, hogy fiúkkal kezdjen, és erre csak az volt a reakciója, h elsápadt teljesen. Utána 2 perccel később megkérdezte, hogy hogy kérdezhetek ilyet, de a kérdésemre nem kaptam meg a választ. 18/L.

2012. szept. 16. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ennek a két kérdésnek mi köze egymáshoz?
2012. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AndreaMariann ***** válasza:
Kérdezd meg tőle még egyszer.No nem?
2012. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én se tudom, hogy a 2 kérdésnek mi köze lehet egymáshoz, mert ez az első kérdésem gyakorin..:) Meg se tudom nyitni a másikat, hogy megnézzem..
2012. szept. 16. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem jelenti azt, hogy meleg. A sápadás lehet azért mert rosszul esett neki.

De miért kérdeztél tőle ilyet?Mit csinált?

2012. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eléggé illetlen ilyet mondani. ha meleg, azért, ha meg nem az, akkor azért.
2012. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!