Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másra is rá szokott jönni ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másra is rá szokott jönni ez a "forever alone hangulat"? Ti hogy szabadultok meg tőle?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már 1 éve tetszik, de ő már elment másik iskolába és azóta se nagyon vertem ki a fejemből, néha amikor így jobban visszagondolok rá és nézegetem a képeit olyan jelentéktelennek érzem magam, hogy egy szaros kis játékba azon foglalkozok hogy hol lehet olcsó ezt azt amazt szerezni... Szerintetek hogy verhetném ki minél hamarabb a fejemből?

14/F



2012. szept. 16. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"forever alone hangulat" nekem is szokott lenni.olyankor előveszek egy könyvet és olvasok.vagy zenét hallgatok,és senki társaságára nem vágyom.
2012. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Rs. ***** válasza:
80%

1. Barátok.

2. Csajozás..

2012. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2# a csajozásra most inkább nem is gondolnék, arról is csaj az jut eszembe hogy sose lesz olyan gyönyörű bnőm .. Y_Y'
2012. szept. 16. 14:17
 4/14 Rainbowinthedark ***** válasza:
100%
http://www.youtube.com/watch?v=0DTxcTs4IqU&feature=related ismerős(3 napja szakított velem a csaj jól tud hülyíteni az már biztos),ez a szám mindig ad egy kis pluszt
2012. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rám a Richelieu bíboros szokott rám jönni.
2012. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Rs. ***** válasza:

Második vagyok :)


Akkor inkább a barátok.. :) Próbálj meg programokat szervezni, vagy olvass, edz. vagy bármi, amivel elvonod a figyelmedet

2012. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kezdj el más lányok felé érdeklődni, és próbáld meg őt teljesen kizárni a fejedből. Ha sikerül, akkor viszonylag hamar el fog múlni.
2012. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"2# a csajozásra most inkább nem is gondolnék, arról is csaj az jut eszembe hogy sose lesz olyan gyönyörű bnőm .. Y_Y'"


Keresgélj a saját kategóriádnak megfelelő lányok között, lehet, hogy nagyobb lesz a sikerélményed. Ott b*sszák el sokan, hogy túl nagyok az igényeik (legyen ilyen meg olyan), míg maguk a töredékét sem tudják cserébe nyújtani.

2012. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fülünyúl ***** válasza:
#8-as: egyetértek
2012. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
saját kategória full k*rva, igények meg hát, én most nemtom hogy kéne lecsökkenteni, aki nem tetszik az nem tetszik. bár eddig tetszett már olyan csaj is aki mások szerint nem valami okés, hát nemtom...
2012. szept. 16. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!