Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hetes menstruációs késés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hetes menstruációs késés terhesség, avagy még sem?

Figyelt kérdés

Nos Sziasztok.


Az a helyzetem állt elő,hogy meg jött a mensim Július 17.-én,mikor is elkezdtem szedi a Gestomix nevű fogamzásgátlót.Már az első héten kijöttek a mellékhatások,főleg a libidóval kapcsolatban.Végig szedtem a hónapot majd Augusztusban ismét meg jött Augusztus 7.8-án.Le járt a 7 napos szünet elkezdtem szedni az új levéllel,de kb a 2-3 szemtől tovább nem jutottam.Mikor abba hagytam rá kb 2-3 napra megjött a köztes vérzésem,az tartott 2 napig egyébként 20.-án jött meg.Ha rendes ciklust számolunk már most 4.-én meg kellett volna jönnie,de semmi.Ha 20.-át számolunk akkoe holnap vagy is 18.-án kellene,de nem, érzem,hogy meg jönni.

Írta az egyik Nőgyógyász neten nekem,hogy kiszámítgatatlan a mensim időpontja,d en még is félek.Mert hol védekeztünk gumival,hol nem.(Megszakítás)

Csináltam tesztet mind a 2 negatív lett.

Mi a véleményetek?



2012. szept. 17. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

"kb a 2-3 szemtől tovább nem jutottam."


Ha jól értem, a levél 2. vagy 3. szeménél tovább nem szedted a gyógyszert? Mert akkor gratulálok, sikeresen megkavartad a ciklusodat, nem csoda, hogy nem úgy jön meg, ahogy kéne. Ez nem cukorka, hogy ha akarom beveszem, ha nem akarom, akkor meg nem.

2012. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rosszul voltam tőle már nagyon,azért hagytam abba érted???


Igen a 2. vagy a 3. szemig szedtem.

2012. szept. 17. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mert hol védekeztünk gumival,hol nem.(Megszakítás) "


Hát ha nem védekeztetek normálisan, akkor nyiván lehetsz terhes.

Kérdés, hogy mikor szexeltetek és mikor csináltad a teszteket...

2012. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!