Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval aki hadar, van amikor nem lehet érteni hogy mit mond?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam hogy lehet hogy ez miatt se lesz barátnőm.


Eszembe jutott hogy ismerek valakit aki össze-vissza makog, 1 mondatból kb 1 szót lehet érteni, mégis volt már felesége és van neki gyereke is.


2012. szept. 17. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül.. de vicces lenne egy kisebb vita is.. tuti elröhögném magam.. :D:D


Ezt persze nem ge.ciskedésből mondom csak én is szoktam hadarni ha ideges vagyok.. és elég vicces szokott lenni amit értenek.. :D

2012. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül.. mint nem gond. csak hogy értelmes is legyen a dolog.:D
2012. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen járnék. Néha én is hadarok. Sőt van egy beszédhibám. És mégis szóbaállnak velem a fiúk.
2012. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok.. amúgy nekem beszédkészség zavarom van... szóval nálam van amikor 5 perc mire kinyögök 3 értelmes mondatot..
2012. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az én barátom dadog ha gyorsan akar valamit mondani de nem ugy hogy szotakokat hanem a szavakat ismétli egymás után (szeritnem irto cuki lesz töle :P )

probáld meg kicsit jobban átgondolni amit mondani akarsz és lassan kezd el mondnai mert nem a legjobb ha senki se érti mit mondasz mert hadarsz

2012. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Velem meg az a baj, hogy túúúúl laaaassaaaan beeeesszzéééleek... Ffeelmééri Peetiii aaa péélldakéépeeemmm xD

Pedig nem füvezek meg gondolkodásilag nem vagyok belassulva, csak ha próbálok normálisabban (gyorsabban) beszélni, akkor nekem is ilyen makogás lesz, aztán kezdhetem az egész mondatot elölről :D

2012. szept. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hatodik nem tudom h velem van baj de szerintem az tuk cuki :D
2012. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Szerintem is, úgyhogy inkább így maradok. Nem is akarok normális lenni :D

2012. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én imádom mikor a barátom valami kis aproságon felhuzza magát és akkor dadog nem tud hözögeni és olyankor csak egyszerüen meg kell csokolni és vége azt is elfelejti h dühöd volt valakire valamiért :P kis dadogosomnak egyem a szivét :P
2012. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos :D

Amúgy én se vagyok sokkal jobb, én meg amikor ideges vagyok, tiszta piros lesz az egész fejem és rendesen szavakat felejtek és és ott hápogok xDDD Elég gáz :D

15l

2012. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!