Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, ha a lány sokkal idősebb, mint a fiú? Pedofil hajlam?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze ez mindjárt pedofil, de ha 16 éves lány jár 26 éves férfival az nem ááááá
2012. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:

Hát alapjáraton a nő szokott fiatalabb lenni.


Felfelé a nő javára szerintem max 2 év írható..(szerintem)


Hogy pedofil hajlam e? nem hinném.

Amúgy mennyi a korkülönbség 20 év??

2012. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz ez alatt pontosan?

2-3 év az még nem sok, mert mondhatni kihidalható az 'inteligenciai szakadék', ha a fiú ott tart fejben, ahol kell. Persze ugyanez visszafelé is igaz, hisz lehet egy lány 23 évesen is segg hül*ye az élethez..

2012. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz az inkább apát keres magának ami eggyenlő az apakomplexussal vagy egyszerűen senki nem érti meg a csajt csak az az illető.Szerintem fiú is és lány is lehet idősebb de max 2-3 évvel.
2012. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Laylah ***** válasza:
100%

Ha szeretik egymást, nem gáz. Az én párom 2,5 évvel fiatalabb nálam (eddig mindig 2-8 évvel idősebb pasijaim voltak). Az ő exbarátnője viszont tőle 16 évvel volt idősebb, mégis elvoltak...

A pedofilok meg a gyerekekre izgulnak, általában 12 éven aluliakra.

22/L

2012. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a fiatalabbik tag elmùlt 18 akkor nem.

Pl.: nagymamám 7 évvel volt idősebb nagyapámnàl

anyám 1 évvel idősebb mint apám

párom 3 évvel fiatalabb mint a volt felesége

2012. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!