Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit a főnököm vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit a főnököm vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Kis fiatal csinos lány a főnököm és állandóan rázza magát előttem, lehajol, hangokat ad ki meg ilyeneket csinál. Én már alig bírok mellette megmaradni mert végig arra gondolok, hogy milyen lenne vele és már ma sem sok kellett hozzá, hogy rámásszak. Nem tudom hogy ő is azt akarja vagy mi van vele mert nem ad biztos jeleket és félek hogyha csinálnék valamit akkor kirúgna. Szerintetek miért csinálja?

25/F


2012. szept. 18. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Viszket a p.nája és/vagy csak szórakozik, kihasználva a pozícióját, vagyis csak ki akarja provokálni, hogy csinálj valamit, ő meg röhögve kirúg.
2012. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

elsővel értek egyet.. gondolom, tudja, hogy jó nő és jól esik a hiúságának is, többek között másrészt meg igen.. szórakozik.

hogy lehet 20 évesen a főnököd?! irigylem az ilyen nők életét..

2012. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáltad már látványosan ignorálni őt?

Pl. elintézni egy telefont mikor nyögdécsel, kimenni a nyomtatóhoz, mikor behajol, ilyenek.

Ha van rá lehetőséged flörtölgess más kolléganőiddel lehetőleg a főnököd szeme láttára. Ha már játszadozni akar, játszadozz te is vele.

2012. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!