Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy távolsági kapcsolat működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távolsági kapcsolat működik?

Figyelt kérdés
A barátom külföldön él jelenleg és még 2évig vagy több biztosan fog is. 1600 km-re lakik tőlem. 9 hónapja ismerem őt de csak most jöttünk össze miután vége lett egy 2 éves kapcsolatomnak.Rossz , hogy csak telefonon tudunk beszélni vagy skype-on. 3 havonta ha láthatom egy hétre ha ide utazik.Működnek a távolsági kapcsolatok? őszintén L/18
2012. szept. 18. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, működnek, még a tengerek alatt is vannak optikai kábelek, szóval menni fog.
2012. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ne aggódj, ez csak egy átmeneti krízis. Majd elmúlik. Te legalább 3 havonta vele vagy. :(
2012. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A távolsági kapcsolat az meg mi? Távkapcsolat olyan létezik, de az két magyar város között, heti egyszeri találkozással.

Egy férfi nem bír ki 3 hónapot egy csaj nélkül. Két hét alatt simán elfelejti hogy van valakije ha nem látja(ugyanúgy mint egy szakítás után ha nem találkozol az illetővel halványul minden emlék, idővel pedig megszűnik létezni)

Amúgy is 18 vagy még csak. És elég naiv. Ha szeretne melletted lenne, vagy legalább elérhető közelségben. Nincs az a dolog(akár pénz) ami többet ér a szerelmünknél.

2012. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs távolsági kapcsolatom és ha rajtam múlik nem is lesz soha.

Egy kapcsolat arra való, hogy a teremtéskor szétválasztott két félember eggyé váljon és boldoggá tegye egymást. Egy kapcsolat nem működhet, ha nem vagy boldog benne. Nem értem miért kell neked egy olyan férfi, aki nincs is veled, nem tud átölelni, nem tudsz vele sétálni, elmenni vele valahova és nem tud kényeztetni amikor szükséged van rá. Szerintem 3 havi találka, a telefon, meg a Skype beszélgetés nem elég arra, hogy kielégítse egy pár egymás iránti vágyait (ha igen akkor hajrá, sok boldogságot és ne szomorkodj ;) ). Mi értelme egy kapcsolatnak, ha nem érezhetitek egymást? Tényleg őt szereted vajon, vagy csak azt az érzést szereted benne hogy szenvedsz utána és hogy nem lehet a tiéd. A legtöbb lánynak miért mindig az elérhetetlen pasi kell?. Nem hiszem el, hogy a környezetedben nincs egy olyan férfi, aki vicces, szerethető és elérhető távolságban van.

18 éves vagy... Téged szeretgetni kell, nem szenvedtetni... Ha a fiúd tudja ezt, akkor csak birtoknak kellesz neki, ha pedig nem akkor nem szeret igazán.

Ha Te magad is annyira kételkedsz ebben az egészben, hogy hozzánk fordulsz, akkor szerintem egyértelmű a válasz a kérdésedre :)

Ez az én véleményem rólatok, de persze nyilván vannak hasonló "távolsági kapcsolatok" amik jól működnek és mindkét fél boldog.

Mindenesetre minden jót kívánok neked ;)

19/F

2013. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!