Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen tulajdonságát nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen tulajdonságát nem szeretitek egy fiúnak LÁNYOK?

Figyelt kérdés
Külsőleg sportos, 185+ magas, helyesnek mondják és nem bunkó. De valamiért még is elkerülik a lányok, ez miért van lányok, mi az a visszataszító tulajdonság amit nem kedveltek valakiben?
2012. szept. 18. 21:11
 1/10 Rainbowinthedark ***** válasza:
az olyanokat akik rinyálnak...
2012. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
távol áll tőlem... tényleg :D
2012. szept. 18. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Túl nagy egót nem szeretem. Senkinél.
2012. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyafogós, hazudik, dohányzik, partiarc, kötekedős, anyámasszony katonája, túlérzékeny, egoista, öntelt, pökhendi, gyerekes, buzgómócsing, ostoba, rosszindulatú, anti-férfi, alkoholista, drogos, sznob, naplopó, vagy esetleg hív pozitív. Hirtelen ennyi jut eszembe.
2012. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És az mit jelent pontosan? Tehát milyen ember az akinek nagy egója van? Miben nyilvánul meg?
2012. szept. 18. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nagyon teszi magát, ha túl nyomulós, ha flegma, ha bunkó, meg azt se ha mindenkinek nyal
2012. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor van pár tulajdonság amit nem szerettek :D
2012. szept. 18. 21:41
 8/10 anonim válasza:
nalam a tul nagy ego, bekepzeltseg, flegmasag semmikepp nem nyero..meg aki ilyen kemeny csavonak mutatja magat es minden lany azert kell neki h megdughassa.. legyel kicsit romantikus, vicces de egyben komoly is, megerto, aranyos stb..:)) probalj meg mindent h levedd a labarol!
2012. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy nem tudom megítélni magam és ezért nem tudom min változtassak... nem tudom milyen rossz tulajdonságom van :D
2012. szept. 18. 21:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt, ha nem szeretitek, hanem lenézitek és csak használjátok az embert, mert lyuk van rajta. És a barátaitokkal jót röhögtök rajta a háta mögött.
2012. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!