Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csak mi vagyunk ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak mi vagyunk ezzel így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
(nem akarok általánosítani; de lányoknak) hogyha egy fiú aranyos/kedves gesztust tesz, annak néha nagyon tudunk örülüni, pl. ránk mosolyog, előre enged stbstb. vagy ez a fiúknál is így van, mert én úgy vettem észre, hogy a fiúk nem nagyon foglalkoznak az ilyesmivel :S:$

2012. szept. 18. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi férfiak is örülünk, ha kedvesek velünk.
2012. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
minden lányt előreengedek, mindig mosolygok rájuk, kedves vagyok velük, mégsincs barátnőm már két éve. Annyira csak nem örülnek ezeknek a lányok...
2012. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A fiúk egész másképp vannak behuzalozva. nekik másképpen jár az agyuk. Olyan sok különbség van, hogy bele sem kezdek a leírásukba. De egy kis idő és tapasztalni fogod.
2012. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát nem akartam általánosítani :$ de én nagyon tudok ezeknek az apróságoknak örülni :)
2012. szept. 18. 21:39
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Én mindig előreengedem a csajokat stb.,de van amelyik le se sz*rja a dolgot,csak elmegy mereven előrebámulva(pedig jól nézek ki).Ez az én kedvemet nagyon elveszi...:/ 16/F
2012. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Traune ***** válasza:
100%
mi is szeretjük a kedvességeket. de nálunk természetesen más téren. pl ha mondják hogy jól nékünk ki vagy erősek vagyunk vagy satöbbi. vagy az is jól tud esni ha te megmondod hogy milyen figyelmes volt a pasi és ez neked nagyon jól esett.
2012. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nagylzs ***** válasza:

Aki képes fogadni a kedvességet, az örül neki. Ez nem csak attól függ, hogy fiú vagy lány az illető. Ha te egy nagyon szép lány vagy, akkor a legtöbb férfi viselkedése megváltozik a közeledben, és nem csak "embertársnak" tekintenek, hanem lehetséges partnernek. Ennek egyik következménye, hogy elkezdenek más dolgokra koncentrálni - a kinézetedre, arra hogy hogyan reagálsz dolgokra stb. A kedvességed jelentősége ilyen - SZÁMUKRA, AKKOR ÉS OTT - a háttérbe szorul. Nem dolgozzák föl, mert nem arra figyelnek.


Ez egyébként a nőkre is igaz, de mivel a nőknél kevésbé fontosak a testi adottságok, ezért ők ilyen helyzetben jobban oda tudnak figyelni a férfi kedvességére.


Ezek a különbségek akkor tűnnek el, amikor már nem potenciális prédaként tekintenek egymásra a felek. Tehát pl. ha egy párról van szó, akik már régóta együtt vannak. (De az hogy régóta együtt vannak, általában azt jelenti hogy sikeresen figyelnek egymás belső dolgaira is.) Vagy például olyan emberek között, akik nem akarnak egymástól semmit szexuális/párkapcsolati téren. (Pl. egy meleg pasi a nők számára mindig kedvesebbnek tűnik.)

2012. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha egy lány rám mosolyog, ki tudnám tekerni a nyakát annyira felidegesít! Áááááá.... Ez fáj! :)

:S

Te komolyan gondoltad ezt a kérdést?!

Nem bunkókkal kéne kezdeni!

2012. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, akkor lehet ez is emberfüggő.. én pl már annak is örülök/az is jó érzéssel tölt el ha rám mosolyog..:)
2012. szept. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki pontozott le és miért,de ez így van.Jópárszor előfordult már,hogy pl. kinyitom az ajtót,mosolyogva előreengedem,erre elcsörtet melletem,ilyen fenséges fejet vágva,arra se méltat,hogy esetleg egy "köszönömöt" odanyögjön..

#5

2012. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!