Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cicababák miért találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cicababák miért találnak könnyebben párt?

Figyelt kérdés
Cicababa nálam pl VV Seherezádé, Zimány Linda, Hargitai Bea stb. Mármint külsőre az ilyen lányokra gondolok. Én az ilyen lányokat látom szépnek, meglátok az utcán ilyen csajokat és azt mondom hogy "De jól néznek ki, ha én is ilyen lennék népszerűbb lennék". De én a közelükbe sem érek külsőleg. Persze nem csak az ilyen csajoknak van párjuk, de az ilyenek mellett mindig van valaki. Ez miért van? A szépségük miatt?
2012. szept. 18. 21:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van párjuk. Mindig más.
2012. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Mert "lepuszilnak" mindenkit! Nem szeretnék a helyükben lenni!
2012. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szépek, nagyobb az önbizalmuk, és ez kisugárzik.
2012. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A kinézetük miatt. Az más kérdés, hogy milyen minőségűek a kapcsolataik :)
2012. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert olyan csaj kell a legtöbb pasinak, aki bújik, és nyávog mint egy macska, lehet mutogatni. Aztán szépen lassan le lehet koptatni, vagy ő koptatja le a pasit.
2012. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki szép kívülről, az nem garancia arra, hogy belülről is ugyan olyan. Sajnos. Amúgy lehetsz csinos, nőies, nem kell kiraknod a vaginád és a melleid a kirakatba. Csak tudnod kell viselni a nőiességed. Egy igazi nő sportcipőben és farmerban is tud szexi lenni. Minden a kisugárzáson múlik. Úgyhogy ne keseregj.
2012. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
25%
Egy újabb irigy ronda nő kérdése. -.-
2012. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
Inkább azért mert közvetlenebbek, bevállalósabbak, stb... Nem hinném hogy a legtöbb pasas őket látja szépnek, egyszerűen őket könnyebb megszerezni, mint egy normális szép lányt, meg ha épp nincs más, az ágyba egy ilyen is megfelel. Zimányi Linda mondjuk még normálisan néz ki néha, de a másik kettő szerintem nagyon csúnya.
2012. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Akiket felsoroltál, azok iparszerűen párok. Ez a dolguk, ebből élnek, a társasági élet a helyük, egy levest nem tudnának megfőzni, vagy kitakarítani egy szobát, de őket valahogy valaki mindig eltartja, kitartja. Ez megy egy darabig, persze nem örökre... az ilyen nőknek nyomorult, magányos öregkoruk lesz, és még csak nyugdíjat sem kapnak. Ne akarj ilyen lenni. Üres libák ezek, és azok a férfiak, akik ilyenkre vágynak nem különböznek tőlük.
2012. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%

"Egy újabb irigy ronda nő kérdése. -.-"


Hú, de megnézném a képed. Vajon ki is lehet az irigy és ronda...Tudod, nem mindegy, hogy valaki plázapitsa vagy szép. Rengeteg plázacicát láttam már, ocsmány pofával. Úgyhogy ásd el magad, nyomorék.


25/F

2012. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!