Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha annyira kiábrándult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha annyira kiábrándultam a mai lányokból, hogy már ismerkedni sincs kedvem, mert csak csalódtam mindben és idegesítenek meg utálatosak jellemre és nem hiszem, hogy van még szabad, rendes, normális és vonzó lány ebben az országban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 22:32
1 2
 1/15 Traune ***** válasza:
nem gáz
2012. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

kezdj fogyókúrázni, csinálj valamit a pattanásaiddal, és csináltass rendes frizurát. utána biztos jobban fog menni az ismerkedés..


nem kell csak azért a lánytársadalmat lenézni, mert te egy kis suttyó vagy.

2012. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne gáz? felejtsétek már el ezt a szót, jobb lesz mindenkinek:D mi ez az állandó megfelelni vágyás? semmi se gáz...események vannak és ennyi a történet, szóval nem gáz.
2012. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hehe, nem para...

Ismerkedni nekem sincs kedvem,bár igaz,nekem csak azért,mert lusta vagyok rá...

A lányokkal sztem semmi baj sincsen,egy csomó jó csaj van,aki szabad ,ha egy kicsit megerőltetnéd magad biztos találnál hozzád valót. Nekem is aktivizálnom kéne magam,de egyenlőre még lusta vagyok csajozással foglalkozni,van jobb dolgom is.;))

2012. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
csak ne általánosíts, vannak még rendes,normális lányok
2012. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Először magadon kell változtatnod. Ezt a hozzáállást felejtsd el, ennél taszítóbb nincs. Kettő kezdj el sportolni, jobban fogsz, kinézni, és önbizalmad is lesz. A világ ilyen, vagy megmozdulsz vagy egyedül maradsz.
2012. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rossz helyen nyúlkálsz. Vagy valamit rosszul csinálsz, mindenesetre ne általánosítgass. :))
2012. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel, tényleg romlottak ezek sajnos, ha rendes lányt akarsz vagy elszeded a pasijától vagy rohadt gazdagnak, jóképűenk születsz.
2012. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Laylah ***** válasza:
78%

Nem csodálom, hogy elment tőlük a kedved, főleg, ha a 12-18 éves korosztályt nézzük. Majdnem mind rib@nc. Fiatal plázabiccsek.

22/L

2012. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz:)
2012. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!