Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha annyira kiábrándult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha annyira kiábrándultam a mai lányokból, hogy már ismerkedni sincs kedvem, mert csak csalódtam mindben és idegesítenek meg utálatosak jellemre és nem hiszem, hogy van még szabad, rendes, normális és vonzó lány ebben az országban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 22:32
1 2
 11/15 Vegetásvajas Pirítós ***** válasza:
23:10. Én is lány vagyok, és teljesen egyetértek.:D Megértem a kérdést, nem gáz, de azért van néhány csaj, aki tök jó arc, értelmes, jól gondolkozik a világról. Még bármi megtörténhet. Sok sikert :)
2012. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kezd el sorban lelőni meg elásni mindet... :D Legalább elfogynak az ingyenribik... :D De azért vannak még normális nők itt ott. :)

24/F

2012. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi van, barátom, savanyú a szőlő?
2012. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Laylah ***** válasza:
Drek, vannak, akik az "ingyenribikre" vadásznak, szóval azok is jók még valamire, vagy inkább valakire XD
2012. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

22:59-nek van igaza. Én is kiábrándultam a lányokból, ezek az öntelt libák semmit nem értékelnek a pénzen és a fekete BMW-n kívül. Ha nem vagy tömve lóvéval ,és nincs verdád, le se szarnak.

22:33-nak és 22:43-nak gerincből ment a mínusz.

2012. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!