Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzás megverni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzás megverni valakit azért mert részegen tett valamit?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, régen ismerem, de annyira jóba nem vagyunk viszont egy társaságba járunk. Nemrég viszont egy nyári közös buliban (nem tudom, hogy az italtól, vagy csak mert régóta nincs barátnője) beindult a barátnőmre akivel több mint 2 éve együtt vagyunk.

Szerencsére a haverok leállították őt. Én ekkor már nem voltam ott, mert másnap reggel mentem dolgozni és hazamentem 11 után (ez kb fél12kor volt).

Csak 2 nappal az eset után tudtam ezt meg ezt a barátnőmtől (munkám miatt akkor találkoztunk elöször a buli után, telefonon és face-en pedig nem akarta elmondani).

Mérges voltam, de nem tettem semmit mert nem volt nagy dolog. 1 héttel később viszont az egyik legjobb haverommal is beszéltem és ő kicsit másként mondta el a dolgot. Szerinte a srác kicsit jobban nyomult, mint a barátnőm elmondta nekem.

Erre nagyon mérges lettem, és még aznap elmentem hozzá és a kapujuk előtt kicsit megvertem. Nem bunyó volt, mert ő nem tudott visszaütni és én se vertem meg annyira. Csak kapott 1-2 nagy maflást fejre és gyomorra. kb 3 ütés volt az egész. Ráadásul 20 kilóval és jó pár centivel nagyobb is vagyok mint ő, szóval kb esélye se volt.

Barátnőm és több haver szerint túlzásba vittem mert semmi nem történt.

Ti mit tettetek volna?

Hagytátok volna szó nélkül?

Jó persze sokat ivott, de senki nem kényszerítette rá. Nem vagyok verekedős típus, kb most verekedtem elöször az életemben. De ez eléggé túl ment nálam a határon.

Vagy ameddig nem erőszakolja meg addig bárkit hagyni kell? Ennyire a puhap*cs férfi minta lett a normális?



#nem adok meg
2012. szept. 19. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Jól tetted, a pia nem jogosít fel semmire, és nem ment fel a "bűn" alól sem.
2012. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Hat azert az sem normalis amit te tettel. Eloszor csak beszelned kellett volna es figyelmeztetni ot, hogy remeled ilyet tobbet nem tesz, mert az ital nem mentseg.

Es kiabranditalak, de boszmeseget csinaltal, nem attol ferfi a ferfi, hogy tud bunyozni, s foleg nem egy gyengebb ellenfelet megverni. Ettol nem leszel "kemenyp*csu" mar meg ne haragudj. Maximum nevetnek rajtad egy jot, hogy ugy viselkedsz, mint egy civilizalatlan.

2012. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ASOT ***** válasza:
52%

szerintem túlzásba vitted!


Mivel nem történt semmi!

Ha lett volna egy csók vagy valami akkor igen, de így...egy nagyképű f@sz voltál, már bocs.

2012. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Gyengébb, nem gyengébb. Lényegtelen.

A barátnőm meg tőle gyengébb, mégis rámászott.

2012. szept. 19. 15:23
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát... Ha a barátnőd le tudta állítani, vagyis nyomult, de mondjuk le tudta rázni, akkor nem kellett volna megverni, mert végülis minek, de ha nem értette meg, hogy kopjon le, és a barátnőd valóban próbálta lerázni, nem csak ilyen "jajj ne csináld már" nyifogással, akkor hááát... Talán. Mert az én se szeretem, ha zaklatnak, bár én nem igénylem ehhez a barátom segítségét, én is meg tudom oldani, hogy lekoptassam a tagot. Maximum akkor várnám el, hogy barátom megverje, ha agresszív, taszigál, erőszakoskodik, ilyesmi...
2012. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 ASOT ***** válasza:
53%

valóban? És azt mondod leállították!


És mit tett? Megcsókolta? Simogatta a melleit vagy combjait? Vagy le is feküdt vele?


Azt mondtad semmi nem történt...ha így van akkor gratulálok csatlakoztál a többi idiótához!

2012. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
szerintem nem normális amit tettél. A barátnőd valószínű ezért nem mondta el, hogy mennyire nyomult, mert sejti hogy ilyen agresszor vagy. A verekedés-pofozkodás nem old meg semmit és végülis nem történt semmi olyan, amiért ki kell akadnod. Elég lett volna csak a fejével beszélni, hogy máskor ezt ne próbálja meg.
2012. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A jó megoldás szerintem az lett volna, hogy először is beszélsz vele, és ha tovább nyomul, akkor kapjon. Viszont megértelek, hasonló helyzetben lehet én sem tettem volna mást. Egyszer velem is volt hasonló, amikor az akkori legjobb haverom túl lúzer volt, hogy barátnőt szerezzen és az enyémnél próbálkozott, meg próbált előtte lejáratni mindenféle sztorikkal, azt ő sem úszta meg pofonok nélkül.
2012. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ha mondjuk kórházba juttattam volna megérteném, hogy túlzás volt. De csak ledőlt egy picit.

Nem vagyok agresszor se, csak erre nagyon felhúztam magam. Arról nem tehetek, hogy ő kb 65 kiló én meg 85.


Én nem bánom a tettem, csak kíváncsi voltam pár véleményre. De úgy látszik eléggé félreérthető dolgokat írtam, mert pár ember nem értette meg teljesen az egészet.

Mert ilyen véleményeket senkitől nem hallottam szemtől szembe. Pedig elég nagy ez a haveri társaság.

Szerintem akit már így "hátba támadott" egy közeli haver az megérti azt, hogy mekkora szemétség az ami történt.

nem lehet az alkoholra fogni azt, hogy valaki csak úgy rámászik egy nőre. Akár kapcsolatban van, akár nem.

2012. szept. 19. 15:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Ráadásul 20 kilóval és jó pár centivel nagyobb is vagyok mint ő, szóval kb esélye se volt.


Ezzel hülyeséget mondtál, már bocs. Nem a méret a lényeg. Ismerek egy-két 160 centis emberkét, akik egy pillanat alatt sz.arrávernek jóval magasabb és súlyosabb embert (és nem, nem cigányok:D).

Egyértelmű, hogy túlzásba vitted a dolgot. Attól még nem puhap.öcs valaki, hogy nem ver meg mindenkit, aki hozzászól a barátnőjéhez. És inkább ez legyen a normális, mint a te ősember mintád...

2012. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!