Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek melyik a kedvencetek (. )?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik a kedvencetek (. )?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy írták páran, hogy régen milyen vicces kérdéseket tettek fel ebben a témában. Az lenne a kérdésem, hogy nektek melyik volt a kedvencetek/ a legviccesebb?

Kérlek, linkeljétek be vagy meséljétek el röviden!


2012. szept. 19. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:

nincs kedvenc.

viszont egyre idiótább és gyökerebb kérdéseket tesznek fel :/

2012. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
először szerelem, szex témakörbe volt kiírva, csak aztán átpakolták a modik :D
2012. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Ennél jobb nincs öregem



Nem merek anyám szemébe nézni, annyira beégtem előtte. Mit tegyek?

Egyik nap fürdök, és péniszbá is felállt közben mert ugye meleg víz, marok karcsi, stb... Viszont hugyoznom kellett, azt meg álló farokkal nem lehet, és a kádba sem akartam mert milyen már... Ezért kb 1,5 méterre van a mosdókagyló, és fogtam magam, felálltam a kádban, és elkezdtem onnan a kagylóba célozni, mert így pont olyan volt az íve, hogy belement. Igen ám, de itt jön a bökkenő: rámnyitott anyám, és látta ahogy álló fasszal hugyozok a kádból a mosdókagylóba. Viszont itt még nincs vége, az ilyedtségtől elcsúsztam a kádban, körbehugyoztam a fürdőszobát, a köntösöket, a mosott ruhákat, a fogkeféket, anyám sminkescuccait, egyszóval majdnem mindent, és sikerült a függönyt elkapni a végén(amit nem húztam magamra) és szerencsére nem szakadt le. Az még hab a tortán, hogy amikor elkaptam és sikerült stabilan állnom, a másik kezemmel elszorítottam mostmár a farkam, ami természetesen majd szét durrant ettől, ami egy hangos B*ZDMEG-et váltott ki belőlem. Anyám végignézte, majd kiment szó nélkül. Nem hozta fel másnap a témát, de nem merek a szemébenézni. Mi a tendő?


Normális válaszokat!

2012. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
az laza :D
2012. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

meg még ez is jó



Hogy magyarázzam meg anyukámnak, hogy nem vagyok zoofil? (nagyon szerencsétlen történet)

Az egész ott kezdődött, hogy a cicámmal szerettem volna aludni a szobámban. Lefürödtem, majd törölközőmet magamra tekerve bementem a szobámba, ott ledobtam, mesztelenül voltam. Épp merevedésem volt, mert fürdés közben maszturbáltam. A cica az írószékemen aludt, én pedig odatoltam az ágyam mellé, mert szeretem ha dorombol. A lényeg most jön: le szerettem volna ereszteni a széket alacsonyabbra, hogy könnyebben simogathassam, a cicát nem volt szíven levenni róla, olyan jóízűen aludt, így ránehezedtem a székre, meghúztam a kallanytút, a vizes lábammal véletlenül a parkettán elcsúsztam, abban a pillanatban nyitott be anyukám a szobámba, és megdöbbenve látta, ahogyan a péniszem a cica hátsó feléhez nyomódott, miközben ő hatalmasat nyávogott.

Először csak nagyot nézett, én nem tudtam semmit se szólni, kivitte a macskát, adott egy taslit, majd dühösen kirohant.

Nagyon félreérthető a helyzet, de ahányszor szóbahozom a témát, csak annyit mond, hogy ne megyarázkodjak, hanem mélységesen szégyeljem magamat. Hogy beszéljek vele? :(

2012. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

XDDD

De jókat röhögtem :D:D

Én még anno, vagy 3-4 éve olvastam egy olyat, hogy a szerencsétlen kissrác segítséget kér, valahogy így:

"Ki tudna nekem olyan képet linkelni, ahol jól látszik és be van karikázva a csikló?"


Nekem anno ez volt a favorit! :D

2012. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4es ez nagyon ott van, meg mivel vizuális típus vagyok, ahogy olvastam láttam magam előtt az egész sztorit. Háp nem semmi xD
2012. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elemnnek a Tescoba :))
2012. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

zóna pocok: a fürdőszobás kérdésnél olvastad a 155. és 156. választ? Mert azokból kiderül, hogy csak kitalált sztori.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2012. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!