Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony, középtermetű lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, középtermetű lányok mit gondoltok a magas lányokról (175+)?

Figyelt kérdés
Úgyértem szépnek tartjatok őket? Vagy hogyan neztek rájuk?
2012. szept. 19. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
A colosokat nem szeretem.Főleg ne legyen nálam magasabb én 185cm vok de mondjuk én kifejezeten jobban szeretem az alcsony lányokat :) a barátnőm is csak 165 cm kb 18/F
2012. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem sok magas lány ( aki pluszban vékony is)nagyon aránytalan...legalábbis az én szememben. Ugyanígy egy magas, vékony pasi is néha fura hatást kel az írtó hosszú kezeivel és lábaival :D Persze ez valahol előny, pl a modellkedésben

Ezzel egyátalán nem leszólni akarom a magas lányokat, sokat kifejezetten őket szeretik :)


22/L

165 cm

2012. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hú, én lány vagyok 158 cm. Szerintem nagyon szépek a magas lányok!:) Egyértelműen felnézek rájuk!:D Ha lehetne 3 kívánságom, a második az lenne, hogy legyek 172 cm. :)
2012. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én a 170-180 cm közötti lányokat "szeretem"

a 197 cm-mel... hát mondjuk ugy elég kellemetlen hogy a környéken mindenki 170 alatt van, aki felette az meg már nálam 3évvel idősebb...xd

2012. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

bár én nem vagyok alacsony sem középméretű, hanem pont hogy magas (177cm) azért elmondom hogy nem érdekel hogy a nálam alacsonyabbak mit gondolnak. Nagyon szeretek magas lenni, ha választhatnék akkor sem lennék alacsonyabb. Magassarkút is szívesen hordok, a barátom magas szóval még akkor is magasabb nálam, és ő is nagyon szereti hogy magas vagyok. Jah és vékony is vagyok de egyáltalán nem aránytalan.


16 L :)

2012. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös ! Nem általánosítani akartam az aránytalan jelzővel :)
2012. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szepnek szepek, de sajnalom oket, amikor buliba kell menni.
2012. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem gyönyörűek a magas lányok. Én nem lennék az, mert szertornázom, és ott kifejezetten hátrány, ha valaki magas.:] De egyébként nagyon szívesen lennék magas, szerintem sokkal szebb, mintha valaki alacsony.


160cm

2012. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Irigylem őket. Én 164 centi vagyok, vagyis kb. akkora, mint egy törpe. Még sosem volt barátom, valószínűleg azért, mert túl alacsony vagyok a fiúkhoz, még az alacsony fiúk is választhatnak átlagos magasságú lányt.


Szóval jó neked, nagyon szívesen lennék a helyedben :D Én is a 172-173 centit tartom ideálisnak.

2014. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző, 156 centi vagyok, akkor az már feles törpe? :D

Amúgy nekem tetszenek a magas lányok, sokszor van bennük valami kecses, légies, persze csak ha vékonyabbak. Amúgy nem a modelleknél követelmény a 175+? Róluk pedig szerintem max irigységből gondolnak csúnyákat az alacsonyabb lányok.

2014. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!