Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az úgy okés, ha egy nő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgy okés, ha egy nő csak térdig szőrteleníti a lábát, a combja meg szőrös marad?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljessen, bár attolól is függ, hogy a nőnek milyen sűrű és sötét...
2012. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

nekem egyszer volt ilyen lánnyal dolgom. amikor eljutottunk az ágyig a hideg kirázott amikor simogattam a combját és éreztem rajta a szőrt...

dehát izlések és pofonok.

2012. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem Yeti a lány :)
2012. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
hát nem oké :D van egy csaj aki így szőrtelenít és pl nyáron a napon látszik a szőr hiába szőke neki a szoltól ne legyen már egy csajnak szőrös a lába semennyire sem ..:S én soha nem csináltam így hogy a combob szőrös maradt volna tényleg ha simítja valaki gáz h először tök puhe és selymes utána meg szőr ..
2012. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Klotilda válasza:
Persze, hogy oké. Majd azt mondja, hogy az a bundabugyija.
2012. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok én ritkán szőrtelenítem a combom. Eddig senkinek fel se tűnt. Szőke ott a szőröm.Megértem, ha valaki mindenhol szőrtelenít, ahol erősebb, de szerintem beteges, ha valaki ilyen szinten undorodik a szőrtől, hogy ezeket a kis láthatatlan pihéket is eltünteti(monjuk magamból indultam ki a láthatatlant illetőleg). Azok éljenek steril légbuborékban.
2012. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En csak strandolaskor szortelnitettem a combom is, de majd ha lesz parom, akkor rendszeresse teszem.
2012. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gyakori Ferenc ***** válasza:
100%
Folyamatosan, csak ismételni tudom magam. Azt csináld, amit te jónak, kényelmesnek találsz. Tudom, divat, elvárás meg kutyatöke, minden. Nem az a lényeg, hanem az, hogy magadnak tetszél. Ha arra gondolsz, hogy a pasik mit szólnak hozzá, egyszerűen, csak kérdezd meg tőle, mielőtt odáig jutnátok, hogy észrevegye. Ennyi. Te döntsd el, hogy érzed magad jól. :)
2012. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!