Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ha az exetek azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ha az exetek azzal állna elétek, hogy babát vár tőletek, hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés
Persze csak átvitt értelemben.Kíváncsi vagyok a véleményere,szimpla kíváncsiság a részemről.
2012. szept. 19. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

elrángatnám patikába,terhességi tetsz 2 DB

és otthon előtte állni amikor teszteli

mindegyiket megnézni

ha negatív akkor helyben ott hagyom(már pedig az lesz)

2012. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
BAAAAAZDMEEEEEG - kb így
2012. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
S ha pozitív lenne a teszt?
2012. szept. 19. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Kizárnám a lehetőséget, mert egy barátnőmbe sem verem bele a végterméket max a szájába szal jöhet a fenyegetéssel..
2012. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb azzal,hogy igényt tartok a gyerek nevelésére,vagy ha a legutolsó csajom lenne az,nála azt,hogy a gyerek nálam lakjon,mert ő nem alkalmas gyereknevelésre.Ha kér tartásdíjjat,az szívás,de mindenképp látogatnám,ha tényleg az enyém...Azért dns tesztet csináltatnék.
2012. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Már lett így egy gyerekem, tanultam belőle. A következő nő aki anélkül esne teherbe, hogy közös jövőt (gyermeket) terveznék vele az jobban teszi ha elveteti anélkül, hogy tudnék róla mert amit tőlem kapna azt a háláláig nem felejtené el.
2012. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt részem benne. Először bzzzzzzzzmmmmggg másodszor és harmadszor is. Elmentünk a patikába vettünk 5db terheségi tesztet és utána DNS teszt tényleg az enyém és most 3 éve nálam lakik az anya azt mondta nevelem vagy eladja és komolyan mert egy ..........
2012. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os és 7-es nem irigyellek titeket!

Szerintem egy ilyet feldolgozni nem lenne könnyű.Az ember csak pislogna,hogy mi is van?

7-es képes volt megtartani és rád sózni a gyereket? :O

2012. szept. 19. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat en azt mondanam, hogy tartsa meg es anyagilag tamogatnam, de nem jonnek ujra ossze vele.
2012. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!