Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy srác az edzésen, aki folyamatosan bámul, mindenki azt mondja, hogy tetszek neki, és hogy menjek oda hozzá. Én megtettem odamentem hozzá, és megkérdeztem tőle, hogy tetszek e neki, erre nem válaszolt, hanem azt mondta, hogy ő nem akar párkapcsolatot még. Én ezt elfogadtam, és abban a hitben voltam, hogy nem fog bámulni többet. De mégis, sőt jobban bámul mint előtte. Szerintetek miért csinálja ezt?
2012. szept. 19. 19:52
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
mert attól még h nem akar párkapcsolatot,még szívesen lefeküdne veled egy numerára.
2012. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert tetszel neki, és mert még fiatal.
2012. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert tetszel neki, e egyertlemu es ezt el is arulta neked azzal, amit mondott. De lehet hogy csak olyan szinten tetszel neki, hogy kivan.
2012. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!