Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt ez a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ez a lány? (velem)

Figyelt kérdés

:)

Randiztam még a legelső nap egy leendő egyetemi csoporttársnőmmel, de akaratlanul is túl intimre sikerült, bár testi dolog nem volt közöttünk. Barátja is van :S nem ez a lényeg.


Másnap levegőnek nézett, sőt, finoman lerázott, másnap amikor beszéltem vele elég durván rázott le...


Azóta azt vettem észre, hogy folyamatosan figyel és ott van ahol én vagyok.


Ma például átjött az én rajzcsoportomba, pedig nem is ide tartozik.... amikor vége volt az órának először ment ki a teremből, és az épület előtt addig állt amíg le nem mentem egy társasággal. Ott állt egyedül, majd mielőtt elindultunk ő is elindult. Lassan sétált, én gyorsan mentem.


Amikor utolértem sréhen átment az út túloldalára (én persze mentem tovább) végig mögöttem jött ott a másik oldalon és nézett.


miért? nem hiszem hogy tetszem neki, hiszen lerázott, ha nem akar semmit minek van folyton a közelemben? Ez nem az első eset... folyton ott van ahol én, folyton megvár, előremegy, az utamba kerül. 50 csoporttársam van de eggyel sem futok össze ennyiszer...


Amúgy kifejezetten kerüli a tekintetemet, szinte sosem néz a szemembe (bár mostanában egyre többet, sőt pár szót is beszéltünk már)



2012. szept. 20. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is kerdezd meg tole, hogy mit jatssza itt a Twilight-ot:D amugy lehetseges, hogy tetszel neki, es ezert nem mer a szemedbe nezni, vagy sajnalja a tortenteket ( a baratja miatt) es meg akarna veled beszelni, tisztazni, csak nem tudja, hogy hogyan lasson neki, esetleg arra var, h te lepj.
2012. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én amúgy nem tartom magam egy vonzó embernek. Belsőre az vagyok, de külsőre nem annyira.. szóval nem tartom valószínűnek, hogy úgy nagyon belém van esve. vagy van ilyen?
2012. szept. 20. 23:27
 3/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok... Ugyan miert ne lennel vonzo? Mert nem tartod magad annak? En se, nem egobol, megis sokszor akadnak emberek, akik udvarolnak/nanak, csak van baratom. Miert nem beszelsz nyiltan a lannyal? Es amugy ha nem vagyok tul indiszkret, de ha baratja van, miert randizik massal?:/
2012. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
vékony vagyok és szemüveges.... körülöttem meg sportos jóképű srácok... nehéz elhinni hogy tényleg velem akar dugni ez a csoda
2012. szept. 20. 23:34
 5/12 A kérdező kommentje:
egyedül az lehet bennem vonzó, hogy rendkívül magabiztos vagyok, visszafogott, nyugodt, és ha kell visszatarthatatlanul agresszív.
2012. szept. 20. 23:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a csoda csak dugni akar?:DD az ugy szep... Gondolj bele, ha komolyabbra fordul massal is csinalhatja ezt ellened, ahogy a baratjaval
2012. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem érdekel különösebben de azért egy jelenség, ami nekem most kimondottan másképp játszik mint a többieknek, úgy érzem ennek vagy rendkívül negatív, vagy rendkívül pozitív jelentése van..
2012. szept. 20. 23:40
 8/12 A kérdező kommentje:
A többiekkel elvan csak velem csinálta ezt, bár már kezdek kicsit megijedni, hogy újra beszélünk :/
2012. szept. 20. 23:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ezzel az egésszel átvezette a románcot barátságba, és egyben közölte, hogy jobban járok ha kussolok és nem hajtom nyilvánosan?
2012. szept. 20. 23:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod kideriteni, h mennyire komoly a kapcsolata? Most azt nem ertem, h te csak meg akarod szeretgetni, vagy tobb is? En sose avatkoznek ket ember kapcsolataba, de ez vagyok en.
2012. szept. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!