Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A biszex lányok vonzódnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex lányok vonzódnak az esetlen pasikhoz?

Figyelt kérdés

(én nem vagyok esetlen de túl alfahím se, lényegtelen)


Elöntött a kíváncsiság hogy vajon ha vonzódnak egy ártatlan de szép lányhoz, akkor egy ártatlan de jóképű sráchoz is???

Mert szeretik a nőiességet, akkor a férfiban is szeretik ha nem vmi asztalra-csapok típus, hanem esetlenebb?

Érdekes kérdés, nem? :D

F\19



2012. szept. 21. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
tök mindegy, hogy biszex vagy nem biszex. egyik is lány másik is lány... vonzódnak ezek összevissza.
2012. szept. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez személy függő...Én kissé gyengédebb,lágy vonású férfiakat szeretem,de szerintem nem minden biszexuális lány érez így.
2012. szept. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. de igazából esetlen pali csak, uralkodni vágyó nőknek kell. neki is csak az ágyba, hogy na hagy uralkodjak már én is egy kicsit. párkapcsolatot ilyennel semmiképp ne képzelj el csak egy ugyanolyan esetlennel, mint te.
2012. szept. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 VVMMvvmm ***** válasza:

Különben ez egy jó kérdés! Szerintem vonzódnak.Láttam

már ilyet!

2012. szept. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hmm köszi! érdekes
2012. szept. 21. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
igen 21L
2012. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a biszex férfiakhoz?
2012. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a biszex palik sztem általában a csajos szőrtelenekre buknak meg ált a fiatalabbakra ha pali :P

de érdekes egyébként...

2012. szept. 21. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Na és az alacsony, vékony, kisfiús fiúkhoz vonzódnak vajon?
2012. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!