Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes -e várni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicc95 kérdése:

Érdemes -e várni egy olyan srácra akibe beleszerettem, de még csak barátok vagyunk és lehet ő nem is akar többet?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves lány vagyok. Nagyon jól megvagyunk mint barátok volt már közöttünk puszi,csók kézen fogva járás és mégsem rontott semmit a kapcsolatunkon, de ő még az előző barátnőjén nem igazán tette túl magát, és fél a csalódástól azt hiszem, de én beleszerettem és többet szeretnék tőle, de nem akarom hogy ez a barátságunkra menjen

2012. szept. 21. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudni, hogy érdemes-e. Mérlegeld, hogy mit veszíthetsz, mit nyerhetsz, megéri-e neked egyik vagy a másik... Esélyed kb. 50%. Vagy beléd szeret idővel, vagy nem.
2012. szept. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi:) igen azt hiszem már tudom hogy meg várom vagy is várok rá , de az miért van hogy mikor meg kérdezem őt h x emberre érdemes e várnom akkor ő maga biztosan határozottan egyéb kérdések nélkül azt feleli hogy igen megéri, várjak, mintha tudná hogy róla van szó, de nem mutatja ki hogy tudja vagy akármi
2012. szept. 21. 01:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet ha látná, hogy más pasik után érdeklődsz, akkor rájönne, hogy wtf.
2012. szept. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Várni ne várj szerintem, majd hozza az élet, éld te is a sajátodat, amennyire lehet, próbálj meg ne görcsölni a dolgokon.

Volt egy srác az életemben, legjobb barátok lettünk, ez 7 éven át tartott, közben neki mindig is tetszettem. Volt olyan időszak is, amikor nagyon akart, aztán lecsendesedett a dolog a részéről. Nekem közben volt egy 5 éves kapcsolatom. Majd 7 év barátság után rájöttem én is, hogy milyen hülye vagyok. Tavaly volt az esküvőnk :)

2012. szept. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ismerkedj ne várj rá...ha az élet úgy akarja úgyis együtt lesztek ...és lehet ha te is kicsit nyitottabb vagy más fiúk iránt akkor ö is hamarabb rájön hogy téged akar:)Amúgy beszéltetek már konkrétan rólatok,tudja mit érzel?hogy hogy volt kézen fogva járás meg csók???
2012. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem legyél vele őszinte és óvatosan kérdezd meg...
2012. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a válaszokat <3 igazatok lehet :D , amúgy beszéltünk de ő most nem akar senkit se, :D most jelenleg nem Szolnokon van és nem akar szolnoki csat, de szerintem miest akar valakit meg változik a véleménye:D már csak az kéne hogy belém szeressen, de ezt el lehet érni ? vagy várjak még magától meg történik ?:D
2012. szept. 22. 14:23
 8/11 anonim válasza:
Attól függ...tudod h mennyire vagy esélyes nála?
2012. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem eléggé , vagy is nincs velem baja, okés lennék mint csaj, csak nem tudom h megtud e szeretni :D
2012. szept. 23. 01:03
 10/11 anonim válasza:
akkor sztem kérdezd meg őszintén...
2012. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!