Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek férfi vagy nő a nőgyógy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek férfi vagy nő a nőgyógyászotok? Ha netán férfi akkor ebben az esetben a párotok hogy áll ehhez?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem férfi. Nem bírnám elviselni, hogy egy nő matasson bennem.


Párom hogy áll hozzá? Hogy állna? Dokihoz megyek, nem szexmasszázsra. Soha nem került szóba, de ha szóvá tenné, kiosztanám kb...

2012. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem férfi, nem nagyon szeretnék női nőgyógyászhoz menni. A párom meg úgy áll hozzá, hogy olyankor az orvos nem férfi, hanem orvos, és úgy nyúl hozzám, ahogy egy orvos a beteghez és nem úgy, mint egy férfi egy nőhöz. Szerintem ez a normális hozzáállás, ha valaki az orvosra féltékenykedik, az nem százas. A nőgyógyászok nem azért lesznek nőgyógyászok, hogy minél több puncit láthassanak.
2012. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Golan Trevize ***** válasza:
43%

Feleségem nőgyógyásza férfi.

Ismerem, mert én is jártam a terhesgondozásokra.

Rohadtul nem számít, hogy férfi-e vagy nő, vagy hermafrodiat. Jó doki, és kész.


Akiben ilyennel kapcsolatban bármi kétkedés felmerül, az nem teljesen 100-as.

2012. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az exem nem nyúlt hozzám napokig a nőgyógyászati vizsgálat után, mert undorodott attól, hogy más férfi a közelembe került... Hát utána már nem voltunk sokáig együtt.
2012. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:
Azt ugye mindenki tudja, hogy a nőgyógyász nem csupasz kézzel nyúlkál?
2012. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel nálunk már csak a kórházban van így lutri épp kihez kerülsz, de ált. férfi van, tudok egy nőről is. Hogy állna sehogy zavarnia kéne?..
2012. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyém is férfi, pont ma talàlkoztunk, pàromat pont nem érdekli az orvos neme:))
2012. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nő az orvosom, így fel sem merül a párom hozzáálaása.
2012. szept. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!