Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexpartner keresőről kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner keresőről kapott e-mail-t, de tagadja, hogy regisztrálva lenne. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

A mi nap meg néztem a párom e-mailjeit és szexpartner keresőről kapott nem is egy üzenetet (pl: Szabina szexelne veled, ha te is jelentkezz be és válaszolj! )

Persze én kiborultam! Rögtön számon is kértem.. Ő persze tagadta.. nem regisztrált ezeken az oldalakon azt sem tudja mi ez szó szerint őrjöngőt.. de hát, ha nem regisztrált akkor, miért küldenek neki e-mail-t hogy látták az oldalon .. Lehetséges ez? Előre is köszönöm a válaszokat !



2012. szept. 21. 12:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Lehetséges. Én is kaptam már ilyen mail-t, és nem vagyok regisztrálva ilyen oldalakon.
2012. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
:D:D Én még nem kaptam.
2012. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
én is kaptam már hasonlót a citromailes címemre, pedig én sem regisztráltam sosem ilyenre. . Badoo-ról is mindig kapok ,nem tudom miért...A gmailel nincs ilyen problémám
2012. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
En rendszeresen kapok hasonlo mailokat meg kepeket is mellekelnek az illeto norol. Lovesem sincs, honnan tudjak a mail cimem. Mindegy. Torlom es kesz. Ne parazz es ne vadold feleslegesen!
2012. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

véletlenszerűen generált vagy a netről gyűjtött email címekre szoktak küldeni ilyeneket, illetve más oldalon történt regisztráció után is kikerülhet az email cím ilyen sexoldalak üzemeltetőjéhez

gondolom olyan oldal küldte, ahol sms-regisztráció van, az egész a pénzszerzésről szól

2012. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

egy kis logika:

ahol nincs megadva az e-mail cim,onnan nehezen tud jönni e-mail:D

2012. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is kapok ilyesmiket a sunamustráról,pedig nem regisztráltam.
2012. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"egy kis logika:

ahol nincs megadva az e-mail cim, onnan nehezen tud jönni e-mail :D"


elég hibás a logikád:

pl senki nem adta meg nekem a john@gmail.com címet mégis tudok rá küldeni levelet... csak kitaláltam...

2012. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én néha kapok ilyet, de korábban voltam regisztrálva több ilyen helyen is. És persze onnan is kapok hetente, ahol most vagyok regelve.

Teljesen véletlen nem hiszem hogy lehet, talán ha most nem is, de korábban lehetett tag ilyen oldalon. De az is elég lehet, ha egy társkeresőn valamikor megadta az email-címet, szerintem...

Ne parázz, de azért légy résen szerintem. Nézd meg azon az oldalon, hogy lehet-e kérni jelszó emlékeztetőt, ha igen akkor írd be az ő email címét, és ha felismeri a rendszer, akkor ott ő regisztrált valamikor. Ettől persze nem biztos, hogy félre akarna most menni, de az okot megtalálhatod.

2012. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen kapok ilyen, képekkel együtt, hogy ez meg az a csaj találkozni akar velem. Az e-mail címét akármelyik oldalról lelophatták, ahol regisztrált, akár facebookról is. Csak arra megy ki, hogy így csábítsák regisztrációra a srácokat, ha ilyen egyszerű lenne, hogy valaki felmegy és már jönnek is sorban a csajok széttett lábakkal, akkor mindenki ezt csinálná.
2012. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!