Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beleszerettem valakibe akibe nem kellett volna.

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs,hogy ő mit érez irántam...

Eddig nagyon jó barátok voltunk,de bennem megváltozott valami.Azt hiszem beleszerettem...Nem tudom mit tegyek...:(

Egy biztos,hosszú távon nem fogom bírni ezt a helyzetet...

Már jócskán túl vagyunk a 20-on...

Mindketten függetlenek vagyunk...

Mit tegyek most?

Nem merem bevallani Neki...:(


2012. szept. 24. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szedd össze magad és beszélgess az érzéseidről a másik féllel
2012. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hogy kezdjek bele?Félek...Nagyon...

Mi van ha lerohanom,és emiatt a barátságát is elveszítem...Ő a legjobb barátom,és én is neki!

Ő a férfi,én a lány.

Attól is félek,hogy rossz szemmel nézne rám,ha én kezdeményeznék...:(

2012. szept. 24. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne csináld a melodrámát. "jócskán túl a 20-on". Nem akarom elbagatellizálni, de mégis mennyivel? 21? 22? Egyesek 40 után találják meg az igazit, miután kicsivel a 20 után nekirohannak egy hülye házasságnak.

Mit csinálj? Vagy valld be, ha tényleg kell neked.

Vagy legyél nyuszi, és szeress bele egy másik emberbe.

2012. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Senki sem veszi rossz néven, ha közelednek hozzá. Szerintem ne görcsölj rajta ennyit, mert nincs értelme.

Nem kell egyből a nyakába zúdítani, egy közös délutáni program keretében a bemelegítő beszélgetés után nyugodtan meg mondhatod neki...


Ezek a fantom félelmek nem visznek téged sehova :) Honnan tudod, hogy nem-e epekedik ő is utánad?! Honnan tudod, hogy nem-e épp ezen rágódik ő is?! Próbáld meg "külső" szemlélőként látni a helyzetet. Semmi sem biztos, de aki mer az nyer!

2012. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló,nem 21-22 évesek vagyunk,hanem 28.

Négyes,megpróbálom kívülállóként nézni a dolgokat.Köszönöm a tanácsodat!

Bár,megmondom őszintén,hogy akármennyire is járnám körül a "témát",akkor sem merném elmondani...:(

De azért titkon remélem,hogy észreveszi az érzéseimet,még mielőtt vallanék neki...

2012. szept. 24. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj. Csábíts... A férfi a fej, de a nő a nyak...

Kacérkodj vele egy kicsit. Ha ölbe tett kézzel vársz lehet, hogy valaki máson akad meg a szeme! Pár apró érintés, fantomszöszölés (ami nekem pl. a kedvencem) kacérkodó mosoly... Egy pasit könnyebb elcsábítani mint egy nőt. Szánd rá magad, hidd el sokkal többre viszed, ha kezdeményezel, mintha csak várnál.

Sok sikert!

2012. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, mozdulj rá, mert ha más lecsapja a kezedről, amíg te hezitálsz, akkor az sokkal rosszabb lesz majd!
2012. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt nem bírnám ki,hogy mással legyen!

Azt hiszem,később írok neki egy sokat sejtető jó éjt smst.

Esetleg van valami ötletetek?

2012. szept. 24. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Amivel még célt érnél esetleg, ha egy taliból lenne randitok. Hívd el valahova valami ürügyel. pl. szereljen meg neked valamit. Aztán úgy lenne időtök sokat dumcsizni, meg "ismerkedni".
2012. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!:)

Mindjárt írok is neki smst.

2012. szept. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!