Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jobb lett volna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb lett volna, ha olyan lettem volna, mint apám, akkor én is kellenék a lányoknak?

Figyelt kérdés
Komolyan szörnyű, hogy egy lánynak sem kell a magam fajta érzelmes, kedves, megértő, hűséges, rendes, értelmes, csendes, félénk fiú, de az apámféle bunkó, nagyszájú, kötekedős, veszekedős, agresszív állat típus meg tarol minden nőnél. Én is tudok ilyen állat lenni, de jobb szeretném, ha nem válnék olyanná, mert szégyellem azt a szívtelen, kegyetlen oldalamat, de mégis a lányoknak minden jobb egy rendes, érzelmes, szerelemre vágyó fiúnál.

2012. szept. 24. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Napi Debrecen rovat...
2012. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Jah, kéne ilyen a Nők Lapjában is, én olvasnám :D
2012. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Na, mi folyik itt Debrecenben?
2012. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem igaz a bunkók azért tarolnak, mert van bátorságuk odamenni a nőkhöz...sok nőhöz, és ebből párnak kellenek...
2012. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tökmindegy hogy jófiú vagy vagy rossz. Lényeg hogy tudd mit akarsz egy lánytól és sose félj szóvá tenni (persze nem trágár módon hanem viccesen, találóan).

A lányok az olyan fiúkat keresik akiknek van önbizalma. Az önbizalom pedig még nem zárja ki hogy jófiú legyél.


Van egy réteg a jófiúk között akik lehet hogy ők maguk se veszik észre de kvázi be akarnak puncsolni a lányoknak. Az ilyet kerülik (vagy leveszik egy ital árával stb.) mivel ezeknek a srácoknak a lány fontosabb mint saját maguk.

Felejtsd el amit valószínűleg anyukádtól tanultál hogy a nőkkel MINDIG tisztelettudóan kell viselkedni! Az ő idejében ez biztos működött de ma ez a gondolkodás veszélyes. A tiszteletet ki kell érdemelni. A mai világban pedig vannak nők (és férfiak is) akik nem érdemlik meg a tiszteletet. Ha találkozol egy ismeretlen lánnyal még nem tudhatod milyen, ergo még nem érdemelte ki se a bizalmadat se a tiszteletedet. Azt meg főleg nem hogy nyalizz neki csak mert ő egy lány.

2012. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!